کد خبر: 172062056
تاریخ انتشار: جمعه 31 فروردين 1397
خانه » سایت های خبری » صابر نیوز » مشتاقی: نمی خواهیم کادر فنی کشتی فرنگی را بخاطر پنجمی در آسیا مواخذه کنیم/ برای دعواکردن نیامده ایم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی گفت: نمی خواهیم کادر فنی و مخصوصا مدیر تیم ملی را مواخذه کنیم و زیر سوال ببریم، اما نباید کاری کنند که کشتی گیران مستعد، جوان و آینده دار ما هدر بروند.

به گزارش چی 24 به نقل از صابر نیوز:

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بهرام مشتاقی درباره ارزیابی خود از سطح کیفی رقابت های مرحله نخست انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: سطح رقابت ها بسیار خوب بود و کشتی گیران خوب و آینده داری در این مسابقات توانستند نتایج قابل قبولی بگیرند.

وی افزود: به عنوان مثال برخی کشتی گیران تیم ملی در رقابت های قهرمانی آسیا و تورنمنت اوکراین مانند خدری، خلیلی و ...مقابل حریفان شان شکست خوردند و از دور رقابت ها کنار رفتند که این موضوع نشان دهنده این است که کادر فنی و مدیر تیم ملی باید در انتخاب نفرات برای حضور در تیم ملی بیشتر دقت کنند و بررسی های دقیق داشته باشند.

عضو شورای فنی کشتی فرنگی ادامه داد: وقتی کادر فنی تیم ملی با ما در شورای فنی مشورت نمی کنند و تیم را بدون نظرخواهی از ما می بندند با کسب جایگاه پنجمی در آسیا ضربه می خوریم. تیم ملی با 2 یا 3 تغیر براحتی می توانست قهرمان آسیا شود پس چرا باید خودمان کاری کنیم که ضربه بخوریم. ما برای دعواکردن نیامده ایم بلکه هستیم که راه را باز و به تیم ملی کمک کنیم، اما به هر حال نظر ما را نخواستند و دیگر این موضوع گذشته است.

مشتاقی تصریح کرد: برای کشتی ایران که همیشه یک سر و گردن بالاتر از آسیا بوده بد است که در آسیا پنجم شود و براحتی می شد با مشورت گرفتن و یکی دو تغییر مدال های دیگری بگیریم و بجای پنجمی قهرمان آسیا شویم.

وی خاطرنشان کرد: ما نمی‌خواهیم کادر فنی و مخصوصا مدیر تیم ملی را مواخذه کنیم و زیر سوال ببریم، اما نباید کاری کنند که کشتی گیران مستعد، جوان و آینده دار ما هدر بروند و از کشتی زده شوند. شما دیدید این کشتی گیران جوان در همین مسابقات یکی از یکی بهتر و شاداب تر بودند و حیف است این چهره ها دیده نشوند و برایشان برنامه ریزی درست انجام نشود.

مشتاقی درباره بازگشت خادم به فدراسیون کشتی نیز خاطرنشان کرد: ما نیز مثل همه مردم از بازگشت خادم به کشتی خوشحال شدیم، اما باید بگویم بازگشت او نشان دهنده این نیست که مشکلات کشتی حل شده است. خادم به نظر اعضای مجمع احترام گذاشت و به کشتی بازگشت چرا که دو مرتبه با استعفایش مخالفت کردند. دغدغه های مالی ما کماکان‌ پابرجاست و از سوی دیگر نیز خطر تعلیق کشتی ایران را تهدید می کند.

وی افزود: ما هیچوقت نمی‌گوییم با رقبای رژیم صهیونیستی کشتی بگیریم، اما مسئولانی که می توانند راهگشا باشند با کمیته بین المللی المپیک‌ مذاکره کنند و جلوی تعلیق کشتی ایران را که به هیچ وجه دور از انتظار نیست بگیرند. برای ورزش ایران خیلی بد است که کشتی محروم شود. البته این موضوع نه تنها کشتی بلکه ورزش ایران را تهدید می کند.
انتهای پیام/ک

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین