کد خبر: 172223430
تاریخ انتشار: جمعه 31 فروردين 1397
خانه » سایت های خبری » تراز » هر ۳ ثانیه یک تماس فوریتی با ۱۱۰
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

تراز: سردار حمید هداوند جانشین پلیس پایتخت با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در سال ۹۶ هر سه ثانیه یک تماس فوریتی با مرکز ۱۱۰ داشتیم و هر ۶ ثانیه یک عملیات فوریتی پلیس توسط پلیس ۱۱۰ پایتخت انجام شد.

به گزارش چی 24 به نقل از تراز:

به گزارش تراز ،جانشین پلیس پایتخت با بیان اینکه در سال ۹۶ هر ۳ ثانیه یک تماس فوریتی با ۱۱۰ و هر ۶ ثانیه یک عملیات فوریتی پلیسی انجام می‌شود، گفت: تخلفات راهور با ۲۳ درصد، صدرنشین تماس‌های شهروندان با ۱۱۰ بوده است.

سردار حمید هداوند جانشین پلیس پایتخت با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در سال ۹۶ هر سه ثانیه یک تماس فوریتی با مرکز ۱۱۰ داشتیم و هر ۶ ثانیه یک عملیات فوریتی پلیس توسط پلیس ۱۱۰ پایتخت انجام شد.


جانشین پلیس پایتخت تصریح کرد: به طور متوسط روزانه حدود ۳۳ هزار تماس به مرکز ۱۱۰ واصل شد که از این میزان حدود ۱۵ هزار تماس عملیاتی شد.
وی بیشترین تماس شهروندان را در حوزه تخلفات راهور با ۲۲ درصد دانست و گفت: نزاع و درگیری به میزان ۲۱ درصد، سرقت ۱۰ درصد و سایر جرائم ۴۶ درصد از تماس‌ها را به خود اختصاص دادند.
سردار هداوند با اعلام این مطلب که در سال ۹۶، تعداد تماس‌ها با ۱۱۰ پایتخت، ۷ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است، خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته امیدواریم در سال آینده شاهد تحولات و افزایش رضایت‌مندی شهروندان در حوزه ۱۱۰ باشیم.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین