کد خبر: 172236962
تاریخ انتشار: شنبه 01 ارديبهشت 1397
خانه » سایت های خبری » تراز » "فیلترینگ" بستن معبر نیست، بستن مقتل است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

تراز: انتشار موجی از اخبار غیررسمی در شبکه های اجتماعی و کانالهای اطلاع رسانی پیام رسانهای ارتباطی مبنی بر فیلترینگ تلگرام، منجر به انتقاد برخی کاربران فضای مجازی نسبت به احتمال این اقدام شده اما در این بین زاویه دید برخی کاربران هم منحصر به فرد است.​

به گزارش چی 24 به نقل از تراز:

به گزارش تراز ،هم‌زمان با خروج مسئولان دولتی و برخی سازمانها و نهادهای کشور از پیام‌رسان تلگرام و پیوستن به پیام‌رسانهای داخلی و همچنین انتشار اخباری درباره فیلترینگ این شبکه پرتهدید، به گفته دبیر شورای عالی فضای مجازی هر آن احتمال فیلترینگ تلگرام وجود دارد.
با وجود اینکه تاکنون اخبار ضدونقیضی درباره انسداد این پیام‌رسان به گوش رسیده که بعضا هم تکذیب شده اما ابوالفضل ابوترابی؛ عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی دو روز گذشته با اشاره به برگزاری جلسه این فراکسیون اظهار کرد: تلگرام اوایل اردیبهشت بسته می‌شود.

در چنین فضایی بسیاری از کاربران فضای مجازی با دید انتقادی نسبت به أتخاذ رویکردهای سلبی در برخورد با بسترهای فناوری، معتقدند که انسداد راه به جایی نخواهد برد و به واسطه محدودیتی که به وجود می‌آورد، اثر عکس خواهد داشت.

اما در همین حین حسین یکتا؛ مدیرعامل بنیاد کرامت امام رضا(ع) تعبیر جالبی را در ارتباط با فیلترینگ به کار برده که مورد توجه کاربران توییتر قرار گرفته است.

وی با هشتگ "فیلترینگ" نوشته است:
«فیلترینگ بستن معبر نیست، بستن مقتل است
در جنگ نرم هم، باید محاصره رو شکست، خرمشهرها در پیش است...»

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین