کد خبر: 172257947
تاریخ انتشار: شنبه 01 ارديبهشت 1397
خانه » سایت های خبری » صابر نیوز » طلایی: غایبان انتخابی شانسی برای حضور در مرحله نهایی نخواهند داشت/ هر کشتی گیر روزی باید با دنیای قهرمانی خداحافظی کند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: کشتی گیرانی که به فرآیند انتخابی احترام نگذاشتند و در مرحله اول شرکت نکردند شانسی برای حضور در مرحله نهایی نخواهند داشت.

به گزارش چی 24 به نقل از صابر نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد طلایی درباره ارزیابی‌اش از عملکرد کشتی‌گیران در مرحله اول انتخابی تیم ملی کشتی آزاد گفت: شاهد رقابت‌های خوبی بودیم؛ برخی از کشتی‌گیران جوانی که انتظار درخشش آنها را در این مسابقات داشتیم خوب کشتی گرفتند و ما را به آینده امیدوار کردند.

وی ادامه داد: اگر این کشتی گیران قدر خود را بدانند و طبق برنامه پیش بروند حتی شانس حضور در المپیک ۲۰۲۰ را خواهند داشت و آنجا هم می توانند صاحب مدال شوند.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد درباره حضور برخی از کشتی‌گیران کهنه‌کار در انتخابی تیم ملی و اینکه آیا به آنها شانس دوباره‌ای برای حضور در تیم ملی داده خواهد شد یا نه گفت: به هر صورت هر کشتی‌گیری باید روزی از دنیای قهرمانی خداحافظی کند؛ نفراتی که پا به سن گذاشته اند و نتیجه لازم را در این مرحله کسب نکرده اند شانسی حتی برای حضور در اردوهای تیم ملی هم نخواهند داشت.

طلایی درباره غایبان انتخابی تیم‌ملی گفت: افرادی که به صورت موجه غیبت داشتند و کمیسیون پزشکی آسیب‌دیدگی و مصدومیت آنها را تایید کند و شورای فنی هم موافقت کند، شاید شانس دوباره‌ای به آنها داده شود، اما نفراتی که به صورت غیر موجه به فرآیند احترام نگذاشتند و کشتی نگرفته‌اند شانسی برای حضور در مرحله نهایی نخواهند داشت.

وی درباره استقبال خوب تماشاگران از مسابقات کشتی بعد از مدتها گفت: خیلی خوشحال شدم این همه تماشاگر را در سالن هفتم تیر دیدن. در گذشته همواره تماشاگران از کشتی حمایت می کردند و بعد از مدتها شاهد بودیم که سالن هفتم تیر مملو از تماشاگر شد که برای من هم جذابیت بالایی داشت و جذابیت خاصی به رقابت ها داده بود.
انتهای پیام/ر

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین