کد خبر: 172324936
تاریخ انتشار: شنبه 01 ارديبهشت 1397
خانه » خبر گزاری ها » ابنا » از خدمات ارزشمند `آیت الله تسخیری` تقدیر به عمل آمد + عکس
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

در جلسه هیئت امنای جامعه المصطفی العالمیه، از سال ها خدمت بی دریغ و ارزشمند «آیت الله محمدعلی تسخیری» عضو شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع)، تقدیر به عمل آمد.

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ در جلسه هیئت امنای جامعه المصطفی العالمیه، از سال‌ها خدمت بی‌دریغ و ارزشمند «آیت‌الله محمدعلی تسخیری» عضو شورای عالی مجمع جهانی اهل‌بیت(ع)، تقدیر به عمل آمد.

در این جلسه که باحضور «حجت الاسلام اختری» دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع)، «آیت الله تسخیری» و «آیت الله اعرافی» اعضای شورای عالی مجمع جهانی اهل‌بیت(ع)، «آیت الله مقتدایی»، «آیت الله حسینی بوشهری» اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه و دیگر علما و مسئولین در سازمان مرکزی المصطفی برگزار گردید، از پانزده سال خدمات بی وقفه «آیت‌الله تسخیری» به ساحت علم و فضیلت و تلاش در عرصه بین‌الملل و دفاع از ارزش‌های اسلام، انقلاب و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری در کسوت عضویت در هیئت امنای مرکز جهانی علوم اسلامی سابق و جامعه‌المصطفی تجلیل شد.

در این مراسم، «آیت‌الله مقتدایی» رئیس هیئت امنای المصطفی، ضمن تقدیر از خدمات گران‌سنگ «آیت‌الله تسخیری» تلاش بی‌دریغ، نظم بی‌بدیل، تعهد مثال‌زدنی، اهتمام ویژه و حضور مستمر، منظم و اثربخش را از ویژگی‌های بارز وی برشمرد.

گفتنی است؛ در این مراسم، «آیت‌الله مقتدایی» به نمایندگی از هیئت امنای جامعه‌المصطفی، لوح تقدیری به «آیت‌الله تسخیری» اهدا نمود.


.......................
پایان پیام/ 313

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین