کد خبر: 172329341
تاریخ انتشار: شنبه 01 ارديبهشت 1397
خانه » سایت های خبری » بسیج پرس » بازگشت آزادکار سنگین وزن به روزهای اوج
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

بسیج پرس - قهرمان سنگین وزن رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در شرایطی به این موفقیت دست یافت که بنا به دلایلی حدود دو سال از جمع مدعیان دور بود.

به گزارش چی 24 به نقل از بسیج پرس:

به گزارش بسیج پرس ، نخستین مرحله از پیکارهای تیم ملی کشتی آزاد برای پرویز هادی خوش‌یمن بود، چراکه این مدعی وزن ۱۲۵ کیلوگرم تیم ملی پس از مدتها به میدان آمد و دوباره به روزهای اوجش بازگشت. این آزادکار آذری، شب گذشته در فینال از سد جعفر شمس ناتری دیگر مدعی تیم ملی از گیلان گذشت تا به عنوان قهرمان سنگین وزن به مرحله نهایی انتخابی تیم ملی راه یابد.

پرویز هادی بعد از قهرمانی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم ضمن تمجید از رسول خادم، کادر فنی و اعضای شورای فنی برای اعتماد دوباره به او گفت: تمرینات سنگین و زحمات زیادی را برای حضور در این مسابقات متحمل شدم که خوشبختانه به نتیجه مطلوبی رسیدم. هدفم موفقیت در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی و در نهایت حضور در مسابقات جهانی است.

وی در توضیح مدتی که از میادین دور بود نیز گفت: حدود دو سال از میدان دور بودم، اما توانستم بازگشت خوبی داشته باشم. همیشه گفته ام که سرباز تیم ملی هستم و هر کجا کادر فنی صلاح بداند حضور یافته و به میدان می روم.

پرویز هادی پیش از بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو در دیدار انتخابی تیم ملی برابر کمیل قاسمی شکست خورد که این دیدار به جنجال و درگیری کشیده شد. وی به همین دلیل مدتها از میادین دور بود تا اینکه روز گذشته دوباره با فرصتی که از سوی شورای فنی به دست آورد وارد میدان شد و به عنوان قهرمانی ۱۲۵ کیلوگرم رسید.
منبع: مهر
 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین