کد خبر: 172521428
تاریخ انتشار: یکشنبه 02 ارديبهشت 1397
خانه » سایت های خبری » بسیج پرس » از فینال های تمام ایرانی تا میهمانان بازنده
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

بسیج پرس - روز نخست از بیست و نهمین دوره رقابتهای تکواندو بین المللی جام فجر با کسب چهار مدال طلا توسط نمایندگان کشورمان به پایان رسید.

به گزارش چی 24 به نقل از بسیج پرس:

به گزارش بسیج پرس؛ این دوره از مسابقات با حضور ۱۱۷ تکواندوکار در غالب ۲۰ تیم از کشورهای عراق، ایران، افغانستان، لبنان، ارمنستان، پاکستان، تاجیکستان، روسیه، سوریه، قزاقستان، عمان و هند در سالن «انقلاب» کرج آغاز شد. در روز نخست تکواندوکاران اوزان فرد به میدان رفتند که در هر چهار وزن شاهد برگزاری فینال های تمام ایرانی بودیم.
تکواندوکاران کشورهای خارجی شرکت کننده در این مسابقات به لحاظ فنی در اندازه های قابل قبول نبوده و علاقمندان به تکواندو شاهد رقابتهای یکطرفه بودند. در واقع نمایندگان خارجی حاضر در سالن انقلاب کرج بازنده تمام عیار در مبارزه با نمایندگان کشورمان بودند و حتی آنها که به نیمه نهایی رسیدند با اختلاف امتیاز زیاد بازنده میدان را ترک کردند.
اما زیباترین مبارزه روز نخست را دو تکواندوکار مدعی وزن سوم برگزار کردند. مهدی یوسفی تکواندوکاری که سال ۹۶ را با موفقیت در بازیهای کشورهای اسلامی و تورنمنت بین المللی قزاقستان سپری کرده بود برابر فرزان عاشورزاده تکواندوکار عنوان کشورمان یک مبارزه دیدنی و جذاب را به نمایش گذاشت. فرزان که روزنه هایی از روزهای خوب خود را به تصویر کشید، در نهایت بعد از تساوی ۱۴ بر۱۴، در امتیاز طلایی نتیجه را به رقیب خود واگذار کرد و به نشان برنز دست یافت.
نتایج کامل مبارزات روز نخست:
وزن ۵۴- کیلوگرم:
۱- آرمین هادی پور (البرز) ۲- ابراهیم صفری (منطقه آزاد قشم) ۳- آرش صلاحی نژاد (منطقه آزاد کیش) و سورن آیدینیان (ارمنستان)
وزن ۶۳- کیلوگرم:
۱- سروش احمدی ( منطقه آزاد قشم) 2- مهدی یوسفی(منطقه آزاد کیش) ۳- فرزان عاشورزاده ( البرز) و سجاد محمد جاسیم (پلیس عراق)
وزن ۷۴- کیلوگرم:
۱-امیرحسین ساسان (البرز) ۲- عرفان حیدری (منطقه آزاد قشم) ۳-مهدی جلالی (منطقه آزاد کیش) و دیوید واردمیان (ارمنستان)
وزن ۸۷- کیلوگرم:
۱- پوریا عرفانیان (منطقه آزادکیش) ۲- محمدرضا خانی (منطقه آزاد قشم) ۳-احمد محمدی (البرز) و آرسن گریگوریان (ارمنستان)

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین