کد خبر: 172559838
تاریخ انتشار: یکشنبه 02 ارديبهشت 1397
خانه » سایت های خبری » صابر نیوز » آقایی: از تعیین ناظر ویژه استقبال می کنیم/ماشین سازی بدون توجه به سنگ اندازی ها به هدفش می رسد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز از شرایط جسمی و تاکتیکی مطلوب و انگیزه بالای شاگردانش برای بازی مقابل صبای قم خبر داد.

به گزارش چی 24 به نقل از صابر نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه ماشین سازی، عباس آقایی با اشاره به آمادگی بالای تاکتیکی و روحی و روانی شاگردانش برای بازی مقابل صبای قم، اظهار داشت: خوشبختانه شرایط جسمی بازیکنان مان مطلوب است و انگیزه بالایی برای کسب سه امتیاز و تثبیت موقعیت مان در جدول لیگ یک داریم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با تاکید بر اینکه نمی خواهیم کارمان به هفته پایانی بکشد، افزود: طی هفته های گذشته، بدشانسی های زیادی دامن گیرمان شده و در اکثر بازی ها، علیرغم شایستگی در کسب نتیجه ناکام مانده ایم ، ولی باورمان بر این است که در نهایت به آنچه که شایسته آن هستیم، دست خواهیم یافت.

آقایی در واکنش به اظهارات سرپرست یکی از تیم های پایین جدول مبنی بر لزوم تعیین ناظر ویژه برای بازی ماشین سازی و صبای قم، بیان داشت: اولاً این موضوع خارج از محدوده کاری و وظایف ایشان است و همانطور که ما تاکنون صرفاً درخصوص شرایط تیم خودمان اظهار نظر کرده ایم، انتظار داریم که رقباً نیز به بهبود شرایط تیم خودشان مشغول باشند و در امور متولیان برگزاری مسابقات دخالت نکنند.

وی در ادامه اضافه کرد: گذشته از این، ماشین سازی با کمال اطمینان از این موضوع استقبال می کند و حتی پیشنهاد می کنیم که به جای یک ناظر، دوناظر ویژه تعیین شود، منتها به شرطی که این امر برای دو بازی پیش روی همین تیم مدعی نیز اجرا گردد.

عباس آقایی، با ابراز تاسف نسبت به حاشیه سازی و ایجاد فضای ناسالم در هفته های پایانی مسابقات، ابراز داشت: سابقه حرفه ای و شخصیت فردی من برای اهالی فوتبال شناخته شده است و به همین سبب، بدون هیچ نگرانی مشغول آماده سازی تیم خودم هستم ولی متاسفانه طی روزهای گذشته وقوع برخی اتفاقات ، باعث ایجاد جو استرس زا برای تیمم شده بود که در مصاحبه قبلی ام، برخی عوامل و مسببان را بدون اینکه از کسی اسمی ببرم، مطرح کردم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز، با بیان اینکه تمرکز من و همکارانم صرفاٌ به مسایل تیم خودمان است، تصریح کرد: برخلاف رویه بعضی تیم ها، به دنبال حاشیه سازی برای تیم رقیب نیستیم و بعد از بازی هم به جای اینکه در مورد وضعیت و آینده سایر تیم ها اظهار نظر کنیم، در مورد تیم خودمان صحبت می کنیم، چرا که به توان خودمان اطمینان کامل داریم و نیازی به سنگ اندازی در کار دیگران نداریم.

عباس آقایی در پایان اظهاراتش درخصوص  واکنش و ابراز ناراحتی برخی افراد نسبت به مصاحبه قبلی وی، عنوان داشت: برای تمام اظهاراتم، ادله و مدرک دارم و در زمان مقرر، کمیته اخلاق و حراست سازمان لیگ به این موضوع ورود خواهند کرد، از سوی دیگر، بقول حافظ شیرین سخن : خوش بُود گر محک تجربه آید به میان / تا سیه روی شود هرکه در  او غَش باشد.

انتهای پیام/

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین