کد خبر: 172559849
تاریخ انتشار: یکشنبه 02 ارديبهشت 1397
خانه » سایت های خبری » صابر نیوز » صیدانلو: برگزاری مسابقات آسیایی در بافق لازمه امکانات و حمایت همه جانبه در همه حوزه ها است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی گفت: برگزاری مسابقات آسیایی در بافق لازمه امکانات و حمایت همه جانبه در همه حوزه ها است.

به گزارش چی 24 به نقل از صابر نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، محمود صیدانلو، رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ایران، پس از برگزاری مجمع انتخاباتی استان یزد، با حضور در پیست موتورسواری بافق با مشکلات مطرح شده از سوی این هیئت آشنا شد.

وی وضعیت پیست بافق را بسیار ارزیابی کرد و گفت: پیست موتورسواری بافق از طول و خاک خوبی برخوردار است و یکی از پیست های بسیار خوب در کشور است. البته این محل نیازمند ایجاد امکانات جانبی و خدماتی از جمله احداث سکوهای جدید برای حضور بیشتر تماشاگران است.

صیدانلو با اشاره به برگزاری مسابقات کشوری موتورسواری در سال گذشته به میزبانی بافق، پیرامون مسابقات آسیایی افزود: ما برای برگزاری مسابقات آسیایی درخواست میزبانی کرده ایم اما برای انجام این مسابقات تنها داشتن پیست کافی نیست، برخورداری از خدمات جانبی برای حضور میهمانان، شرکت کنندگان و تماشاگران از کلیه نقاط کشور نیازمند امکانات و حمایت همه جانبه در همه حوزه ها است.

وی در خصوص تمهیدات فدراسیون برای شهرستان بافق خاطرنشان کرد: کار ما در سطح ملی است و در هر استان، هیئت به عنوان نمایندگان ما هستند و هیئت های شهرستان نیز زیر مجموعه هیات استان ها است. فدراسیون از نظر منابع مالی با محدودیت های بسیاری روبروست.ما باید با پشتیبانی حوزه های مختلف ملی، مسابقات قهرمانی کشور را انجام دهیم و بتوانیم لیگ را راه اندازی کنیم.

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی کشور یکی از دلایل ایجاد شعبات در استان ها و شهرستان ها را برخورداری از امکانات محلی، نهاد ها و شهرداری ها دانست که می باید با رویکرد اجتماعی به این رشته های ورزشی با توجه به وجود علاقمندان بسیار آن توجه کنند.

صیدانلو در پایان، با تاکید بر استفاده از ظرفیت های داخلی گفت: هیئت های شهرستانی و استانی وظیفه دارند در راستای سیاست های کلان که در سطح ملی انجام می شود، فعالیت کنند.

انتهای پیام/س

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین