کد خبر: 172755120
تاریخ انتشار: دوشنبه 03 ارديبهشت 1397
خانه » سایت های خبری » صابر نیوز » تاج:سعی ما این است که تیم های کم کیفیت را در لیگ نگه نداریم/به زودی سرمربی امید معرفی می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

رئیس فدراسیون فوتبال گفت:امیدوارم فوتبال تهران در همه رده ها فعال باشد و بتوانند به موفقیت برسند.

به گزارش چی 24 به نقل از صابر نیوز:

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مهدی تاج در مراسم افتتاح ساختمان جدید هیات فوتبال استان تهران اظهار داشت:  این ساختمان مستقلی است که می‌توانند برای امور فوتبال تهران از آن استفاده کنند. امیدوارم فوتبال تهران در همه رده‌ها فعال باشد و بتوانند به موفقیت برسند.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد وضعیت نفت تهران عنوان کرد: در مورد نفت تهران مدیرکل ورزش و جوانان توضیح می‌دهد این تیم سقوط کرده و باید به سطحی برسیم که کمکی به باشگاه  حرفه‌ای انجام نشود و از سوی دیگر بتوانیم حق پخش را بگیریم.اینکه هیچ کمکی به باشگاه‌های حرفه‌ای نشود را اجرا کرده‌ایم اما هنوز بر سر حق پخش بحث‌ها و مشکلاتی وجود دارد. در این مورد با داورزنی جلساتی را داشته‌ایم و آنها هم کمک کرده‌اند.

وی ادامه داد:‌ سعی ما این است که تیم‌های کم کیفیت را در لیگ نگه نداریم قوانینی را اعلام می‌کنیم برآمده از AFC و همه تیم‌ها باید در حضور در لیگ برتر ضمانت بدهند و این ضمانت برای لیگ حرفه‌ای ضروری است. یکسری استانداردها وجود دارد و کسی که نتواند آنها را فراهم کند طبیعی است که نمی‌تواند شرکت کند.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد وضعیت سرمربی تیم ملی امید گفت: اگر سرمربی تیم امید دو، سه ماه قبل هم انتخاب می‌شد ما مجالی برای برگزاری اردو نداشتیم چرا که مسابقات لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به صورت همزمان با آن برگزار می‌شد. لیگ ما در حال حاضر با فاصله 5 روزه برگزار می‌شود. ما فرصتی برای اردو نداشتیم. ابتدا مدیر تیم انتخاب شد در همه جای دنیا ابتدا مدیر انتخاب می‌شود و سپس کار پیش می‌رود. مدیر کارش تدارکات، پشتیبانی و برنامه‌ریزی است ما امسال برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دادیم. تعدادی بازیکن معرفی شدند و به زودی سرمربی هم انتخاب می‌شود. 

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که آیا سرمربی تیم ملی خارجی است و گزینه‌هایی مثل جواد نکونام مطرح شده است، گفت: هم گزینه خارجی و هم گزینه ایرانی داریم ما در حال حاضر اسم 125 بازیکن را ارسال کردیم چرا که باید این کار انجام می‌شد. از بین این 125 نفر افرادی که مدنظر مربی هستند انتخاب می‌شود. اگر او گزینه‌ای خارج از این نفرات هم داشته باشد شرایطی وجود دارد که به این لیست وارد شوند. گزینه‌هایی که گفتید را تأیید می‌کنم همچنین نفرات دیگری هم مدنظر ما هستند ما به زودی نفرات موردنظر را اعلام می‌کنیم. این مسأله که ما 44 سال است که نتوانستیم به المپیک برویم ان‌شاءالله این بار طلسمش برطرف شود.

انتهای پیام/ا

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین