کد خبر: 172853234
تاریخ انتشار: سه شنبه 04 ارديبهشت 1397
خانه » سایت های خبری » صابر نیوز » سفر غریبانه معاون وزیر به سوئیس/ خروجی اجلاس لوزان چه بود؟
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

معاون وزیر ورزش و عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی والیبال در کمیسیون مالی فدراسیون جهانی حضور یافت.

به گزارش چی 24 به نقل از صابر نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس، آبان ماه سال 94 بود که محمدرضا داورزنی، رئیس وقت فدراسیون والیبال ایران در مجمع عمومی کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) شرکت کرد که در انتخابات اعضای هیئت رئیسه کنفدراسیون آسیا موفق به حفظ کرسی ایران و عضویت در این هیئت شد. وی سپس به‌عنوان نماینده آسیا در انتخابات هیئت رئیسه فدراسیون جهانی نامزد شد که در این انتخابات نیز برگزیده شد تا برای نخستین بار در تاریخ والیبال کشورمان یک ایرانی به عضویت هیئت رئیسه فدراسیون جهانی در آید.

از آن زمان به بعد داورزنی حتی پس از کنار رفتن از سمت ریاست فدراسیون والیبال ایران توانست با عضویت در هیأت رئیسه فدراسیون جهانی در کنار والیبال ایران باشد و یکی از چهره‌های تاثیرگذار این رشته باشد. او که حالا در سمت معاون وزیر ورزش مشغول به خدمت است در روزهای گذشته در جلسه کمیسیون مالی فدراسیون جهانی والیبال در لوزان سوئیس حضور پیدا کرد.

کمیسیون مالی فدراسیون جهانی به ریاست گومل، معاون اجرایی تشکیل جلسه داد که از آسیا داورزنی و‌ عیسی حمزه عضو این کمیسیون هستند. در این جلسه مسائلی همچون بودجه‌بندی و حسابرسی مالی مورد بحث قرار گرفت. گزارش مالی و‌ پیشنهادات کمیسیون مالی در جلسات کمیته اجرایی فدراسیون جهانی و جلسه هیأت رئیسه که ابتدای ماه می در شرم‌الشیخ مصر برگزار خواهد شد مورد بحث‌ و بررسی قرار می‌گیرد.

اطلاعات، اخبار و گزارشی از سفر غریبانه معاون وزیر ورزش به لوزان سوئیس از سوی سایت فدراسیون والیبال منتشر نشد؛ حتی کوچکترین خبری هم در این خصوص روی خروجی سایت فدراسیون والیبال قرار نگرفت تا ضعف اطلاع‌رسانی این مجموعه در دوران مدیریت ضیایی بیش از پیش به چشم بیاید. با توجه به اینکه ضیایی سمت کنونی‌اش را تا حدود زیادی مدیون حمایت‌ها و توجهات داورزنی است، همه انتظار داشتند تا حداقل اخبار مربوط به رئیس پیشین و معاون وفعلی وزیر را پوشش دهد! پیش از این اگر نماینده‌ای از ایران قرار بود در جلسه یا تورنمنتی حضور پیدا کند نه تنها اخباری پیش از این اتفاق منتشر می‌شد که پس از آن هم کامل‌ترین اطلاعات از زبان همان شخص روی خروجی سایت فدراسیون والیبال قرار می‌گرفت. 

احمد ضیایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد سفر داورزنی به لوزان سوئیس اظهار داشت: این موضوع ارتباطی به ما ندارد. داورزنی به واسطه عضویتش در هیأت رئیسه فدراسیون جهانی در جلسات حضور پیدا می‌کند. زمان این جلسات از قبل تعیین شده است.

رئیس فدراسیون والیبال در پاسخ به این سوال که آیا شما از خروجی این جلسه خبر دارید یا خیر، عنوان کرد: خیر؛ من از خروجی این جلسه اطلاعی ندارم. ضمن اینکه مصوبات کمیسیون مالی فدراسیون جهانی به ما مربوط نمی‌شود. اگر اطلاعاتی از این جلسه می‌خواهید باید از داورزنی سوال کنید!

انتهای پیام/س

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین