کد خبر: 173051045
تاریخ انتشار: چهارشنبه 05 ارديبهشت 1397
خانه » سایت های خبری » صابر نیوز » دست نشان: آقای مرزبان شما که در آلمان زندگی کرده ای چرا چنین رفتاری می کنی؟
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: آقای مرزبان شما که در آلمان زندگی کرده ای و با فرهنگ اروپا آشنا هستی چرا چنین رفتاری می کنی.

به گزارش چی 24 به نقل از صابر نیوز:

نادر دست‌نشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اظهارات علیرضا مرزبان مبنی براینکه بهتر است برخی مربیان جنبه باخت داشته باشند، گفت: من امروز فهمیدم باید از مرزبان باید عذرخواهی هم بکنم. زیرا من به سمت او حمله‌ای نکرده‌ام اما وقتی تماشاگران حریف داشتند به ما بد و بیراه می‌گفتند و بطری آب به سمت ما پرتاب می‌کردند به سمت مربی حریف رفتم و از او به عنوان یک همکار خواستم کمک کند تا چنین شرایطی را شاهد نباشیم او هم گفت نگران نباش من هستم.

وی افزود: گل اول را ما از شهرداری ماهشهر با کمک باد خوردیم و توپ مستقیماً از کرنر به درون دروازه رفت و گل دوم را هم روی ضربه پنالتی زده شد که همه استادیوم به این پنالتی خندیدند. من با بردوباخت کاری ندارم جنبه باخت را هم دارم. اما من به داور گفتم توپ حتی به بدن بازیکن من نخورد چگونه ضربه پنالتی اعلام کردی. من ظرفیت باخت دارم و وقتی هم ببازم به تیم حریف تبریک می‌گویم اما بعد از گل دوم باز هم بطری‌های آبی بود که به سمت نیمکت ما پرتاب می‌شد من هم یکی از این بطری‌ها را برداشتم و به سمت مرزبان انداختم و گفتم ببین که چه می‌کنند.

دست‌نشان افزود: بعد از این کار مرزبان داد و هوار به راه انداخت و شلوغ بازی کرد و به سمت داور چهارم و ناظر بازی رفت. آقای مرزبان تو که در آلمان زندگی کرده‌ای و با فرهنگ اروپا آشنا هستی چرا چنین رفتاری می‌کنی؟! من از تو به عنوان یک همکار کمک خواستم زیرا جو ورزشگاه بد بود در نیمه اول فقط یک مأمور در ورزشگاه حضور داشت اما در نیمه دوم چندین مأمور به ورزشگاه آمد زیرا جو ورزشگاه خوب نبود. نمی‌دانم چه کسی این تماشاگران را تحریک کرده بود به هر حال من انتظار بی‌جایی از مرزبان داشتم که از او خواستم کمک‌مان کند  تا سروکله‌‌مان نشکنند همان شنیدن فحش ناموسی برایمان کافی بود.

وی در مورد بحث شرط‌بندی یکی از بازیکنان ملوان گفت: نباید فوتبال به گونه‌ای باشد براساس شنیده‌ها با آبروی افراد بازی شود. پورغلامی یکی از متعصب‌ترین و بهترین بازیکنان تیم من است او اگر شرط‌بندی کرده بود که در دقیقه سه به حریف گل نمی‌زد در دقیقه ۹۰ هم پنالتی اعلام شد که حتی فریدون اصفهانیان هم گفت این پنالتی اشتباه بوده است. پورغلامی دنبال شرط‌بندی و این مسائل نیست من یک سال است که با او زندگی می‌کنم او را به خوبی می‌شناسم قبل از من هم او در این تیم بازی کرده است نباید تا حرفی شنیدیم بیاییم و در رسانه‌ها آن را مطرح کنیم.

انتهای پیام/ک

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین