کد خبر: 173124730
تاریخ انتشار: چهارشنبه 05 ارديبهشت 1397
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » معاونت فرهنگی-تبلیغی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

 

این جلسه که در تاریخ دوم اردیبهشت ماه، سال 1397 در ساختمان معاونت آموزش جهاد دانشگاهی و با تمرکز بر روی طراحی دوره‌های مهارتی تربیت مربی مهدکودک برای دانش آموختگان حوزه‌های علمیه برگزار شد، حجت الاسلام دکتر محمد سلطانیه و جناب آقای مرتضی برگستان، از مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران و آقایان مهندس آشنا و مهندس کیا و دکتر موسویان از معاونت آموزش جهاد دانشگاهی حضور داشتند.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام سلطانیه علاوه بر ارائه گزارشی از فعالیت‌های آموزشی و حمایتی برای دانش آموختگان، ظرفیت‌های همکاری‌های پیش رو را تبیین کرده و ابراز امیدواری کردند تا در آینده با تعامل مناسب شاهد ارتقاء خواهران دانش‌آموخته در زمینه‌های مهارتی باشیم.

در ادامه جناب آقای مهندس آشنا از دوره‌های آموزشی جهاد دانشگاهی برای ارگان‌ها و نهاد‌های مختلف گزارشی ارائه کرده و جناب آقای مهندس کیا روند اجرایی دوره‌ها و نحوه ثبت نام و ارائه مدارک آموزشی توسط معاون آموزش جهاد دانشگاهی تهران را تبیین کردند.

در پایان جلسه مراحل اجرایی دوره‌های مهارت‌‌افزایی و آموزشی تربیت مربی مهد کودک به صورت عملیاتی برنامه‌ریزی گردید و مصوب گردید علاوه بر دوره‌های آموزشی مدیران، موسسان و متصدیان امور فنی مهد، در سایر زمینه‌های مهارتی نیز در آینده همکاری‌های بین دو مجموعه صورت بگیرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین