کد خبر: 173332737
تاریخ انتشار: پنجشنبه 06 ارديبهشت 1397
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » دیدار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی «مدظله العالی»
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

تاخیر حقوق کارگران با توجه به میزان دریافتی اندک این قشر به هیچ وجه قابل قبول نیست، تفاوت در حقوق در بین کارگران با اقشار دیگر نیز بسیار زیاد است که در این بین احساس می شود عدالت اقتصادی رعایت نمی شود.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

حضرت آیت‌الله العظمی نوری همدانی مدظله ظهر امروز در دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، اظهار داشتند: نامه امیرالمؤمنین به مالک اشتر با ظرافت‌کاری و حساسیت‌های ویژه‌ای نگاشته شده و در آن نسبت به محبت و خدمت به مردم توصیه و سفارش اکید شده است.

ایشان با اشاره به اهمیت خدمت به مردم در منطق دین مبین اسلام گفتند: هر انسانی نسبت به زیردستان خود در جایگاه‌های مختلف مسئولیت داشته که باید حقوق متقابل بین دو طرف همواره رعایت شود، حفظ عدالت اجتماعی و جلوگیری از ظلم در این بین از اهمیت ویژه‌تری برخوردار است.

وی تأکید کردند: ستون دین در اجتماع مسلمانان و سپر دفاعی در برابر هجوم دشمنان همواره مردم بوده و هستند، مردم در طول انقلاب اسلامی همواره خدمات فراوانی را به اسلام عرضه کرده‌اند.

استاد برجسته حوزه علمیه خاطرنشان کردند: توفیق خدمت به مردم امری ارزنده بوده که در این بین خدمت به قشر کارگر از اهمیت ویژه‌تری برخوردار است چراکه این قشر قشر بسیار محترم و با گستره فراوانی است.

 حضرت آیت‌الله العظمی نوری همدانی با انتقاد از تأخیر حقوق کارگران در برخی واحدهای تولیدی و صنعتی ابراز کردند: تأخیر حقوق کارگران با توجه به میزان دریافتی اندک این قشر به‌هیچ‌وجه قابل‌قبول نیست، تفاوت در حقوق در بین کارگران با اقشار دیگر نیز بسیار زیاد است که در این بین احساس می‌شود عدالت اقتصادی رعایت نمی‌شود.

 مرجع تقلید شیعیان تأکید کردند: دیرکرد بانکی حرام قطعی الهی بوده که عقوبت و عواقب بسیار فراوانی دارد، عامل تعطیلی و رکورد بسیاری واحدهای تولیدی کشور سود و نرخ بالای تسهیلات بانکی است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین