کد خبر: 173349737
تاریخ انتشار: پنجشنبه 06 ارديبهشت 1397
خانه » سایت های خبری » صابر نیوز » گرشاسبی: تلاش ما برای باز شدن پنجره نقل و انتقالات تغییر بازیکن نیست/ نماینده ریزه اسپور به جلسه نیامد و گارد خوبی مقابل ما داشتند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

سرپرست باشگاه پرسپولیس که صبح امروز از سوئیس به ایران بازگشته است توضیحاتی درخصوص روند مذاکرات صورت گرفته درخصوص باز شدن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه ارائه داد.

به گزارش چی 24 به نقل از صابر نیوز:

حمیدرضا گرشاسبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درخصوص بازگشتش از سوئیس و ماحصل مذاکرات صورت گرفته برای باز شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس گفت: ما صبح امروز به تهران رسیدیم. جلسه خوبی هم در سوئیس برگزار کردیم و در حالی که نماینده باشگاه ریزه‌اسپور ترکیه هم به این جلسه دعوت بود اما خوشبختانه نماینده آنها به این جلسه نیامد چرا که ا گر حرفی یا ادعایی داشتند و قرار بود برخلاف اظهارات ما صحبتی انجام دهند به این جلسه می‌آمدند اما خوشبختانه به این جلسه نیامدند و صحبتی هم خلاف صحبت‌های ما مطرح نشد.

وی ادامه داد: برخورد مسئولان مربوطه هم خیلی خوب بود و مثل گذشته گارد بد و بداخلاق نبودند. از طرفی خوشبختانه وکیل ما هم خیلی خوب دفاع کرد و روند مذاکرات را به صورت خلاصه برای آنها توضیح داد. از طرف دیگر قرار شد این مذاکرات در اختیار فیفا قرار بگیرد و طی 15 الی 20 روز آینده جواب قطعی را به ما بدهند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه همه تلاش خود را برای باز شدن پنجره نقل و انتقالات انجام دادیم تصریح کرد: اینکه پنجره نقل و انتقالات باز شود به معنی این نیست که بخواهیم در کادر بازیکنان تغییری بدهیم چرا که ما با همین بازیکنان دو سال متوالی قهرمان لیگ شدیم و به جمع 4 تیم برتر آسیا رفتیم. تلاش ما برای باز شدن پنجره نقل و انتقالات برای جذب بازیکن نیست بلکه هدف اصلی ما این است که این محرومیت را از روی شانه‌های پرسپولیس برداریم و بدبینی موجود را درباره باشگاه خودمان از بین ببریم. همه تلاش ما برای این موضوع است و گرنه ما به دنبال تغییر بازیکنان نیستیم و اولویت ما حفظ بازیکنان موجود است. چون با همین بازیکنان افتخارات زیادی بدست آوردیم.

انتهای پیام/س

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین