کد خبر: 173382663
تاریخ انتشار: پنجشنبه 06 ارديبهشت 1397
خانه » سایت های خبری » صابر نیوز » افزایش حقوق مستمری بگیران بهزیستی و کمیته امداد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: حقوق مستمری بگیران بهزیستی و کمیته امداد در برنامه ششم توسعه حداقل 20 درصد افزایش خواهد داشت.

به گزارش چی 24 به نقل از صابر نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، عبدالرضا عزیزی بعدازظهر امروز در نشست مشترک اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با مدیران استان فارس اظهار داشت: زمانی که قانون مدیریت خدمات کشوری تصویب شد، در ابتدا موجب عدالتی نسبی در میزان حقوق و دستمزدها شد اما در حال حاضر با تغییر شرایط، موجب بی‌عدالتی شده است.

وی افزود: اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی سعی کرده‌اند در تمام طرح‌ها صدای اقشار گوناگون را بشنوند تا یک عدالت نسبی در پرداخت‌ها به وجود آید.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: در برنامه ششم توسعه، مستمری‌بگیران بهزیستی و کمیته امداد حداقل 20 درصد افزایش دستمزد خواهند داشت.

عزیزی با بیان اینکه رهبری نخستین کسی بود که فریاد اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس را شنیدند، اظهار داشت: خروجی فریادهای ما تشکیل سازمان اجتماعی کشور با 300 میلیارد تومان اعتبار بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به ساخت بیمارستان تأمین اجتماعی در شیراز اشاره کرد و گفت: کشور اتریش برای ساخت بیمارستان تأمین اجتماعی شیراز هیچ مشکلی ندارد و اگر سازمان تأمین اجتماعی مشکلی نداشته باشد، شرکت اتریشی کاملاً آماده ساخت بیمارستان تأمین اجتماعی در شیراز است.

وی با اشاره به سفر خود به کشور اتریش خاطرنشان کرد: اگر سازمان تأمین اجتماعی به این نتیجه رسیده باشد که منافعش از قبل ساخت این بیمارستان در شیراز تأمین می‌شود، شرکت خارجی آماده کار است.

انتهای پیام/و

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین