کد خبر: 173943705
تاریخ انتشار: یکشنبه 09 ارديبهشت 1397
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی «مدظله العالی»: در موضوع حرام بودن ربا و بدحجابی گوش شنوایی وجود ندارد.
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

چند سال است که می گوییم ربا و دیرکرد حرام است اما متاسفانه توجهی نمی شود همان گونه که نسبت به موضوع حجاب تاکید می کنیم اما گوش شنوایی وجود ندارد.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به تبعات منفی دیرکرد بانک‌ها در جامعه گفتند: چند سال است که می‌گوییم ربا و دیرکرد حرام است اما متأسفانه توجهی نمی‌شود همان‌گونه که نسبت به موضوع حجاب تأکید می‌کنیم اما گوش شنوایی وجود ندارد.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حضرت آیت الله العظمي نوری همدانی ظهر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشتند: یکی از برکات انقلاب اسلامی این است که می‌توانیم در نقاط مختلف کشور در راستای رفع مشکلات جامعه اقدام کنیم.

ایشان افزودند: مسلمانان زیادی در کشورهای اروپایی زندگی می‌کنند که تهیه گوشت و غذای حلال باید مورد توجه باشد و در این زمینه باید اقدامات مناسبی انجام شود، نظارت بر ذبح شرعی دام در کشورهای اروپایی باید مورد تأکید باشد.

مرجع تقلید شیعیان بیان کردند: وزارت جهاد کشاورزی باید به این موضوع توجه باشد که در همه کشورهای اروپایی نمایندگانی برای نظارت به ذبح شرعی و تهیه غذای حلال داشته باشد و این گونه نباشد که غذای غیر حلال توسط دشمنان در اختیار آن‌ها قرار بگیرد.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه تصریح کردند: توجه به ظرفیت‌های کشاورزی یکی از موضوعات بسیار مهمی است که باید از آن بهترین استفاده را کرد، در همه شهرهای کشورمان زمین‌های حاصل خیز و وجود دارد که باید با نظارت و حمایت از آن مشکل کشاورزان حل شود.

حضرت آیت الله العظمي نوری همدانی خاطر نشان کردند: موضوع دیرکرد بانک‌ها و ربا یکی از مسائل بسیار مهم است و اینکه پول‌های ربوی وجود داشته باشد سبب از بین رفتن نعمت‌های الهی می‌شود.

ایشان با اشاره به تبعات منفی دیرکرد بانک‌ها در جامعه افزود: چند سال است که می‌گوییم ربا و دیرکرد حرام است اما متأسفانه توجهی نمی‌شود همان‌گونه که نسبت به موضوع حجاب تأکید می‌کنیم اما گوش شنوایی وجود ندارد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین