کد خبر: 174198206
تاریخ انتشار: دوشنبه 10 ارديبهشت 1397
خانه » خبر گزاری ها » خبر گزاری مهر » بافت تاریخی بوشهر یک ظرفیت فوق العاده فرهنگی و اقتصادی است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

بوشهر - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: بافت تاریخی بوشهر یک ظرفیت فوق العاده فرهنگی و اقتصادی است.

به گزارش چی 24 به نقل از خبر گزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری عصر دوشنبه در نشست با اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر اظهار داشت:‌ اعضای شورای شهر بوشهر دارای توانمندی‌های خوبی در زمینه‌های مختلف هستند که می‌تواند زمینه‌ساز کارهای خوبی در دوران مسئولیت باشد.

وی اضافه کرد: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار مهمی است که باید از این ظرفیت‌ها برای توسعه شتابان استان بوشهر در جهت‌های مختلف استفاده شود و شاهد توسعه پایدار در استان باشیم.

امام جمعه بوشهر خواستار حمایت از ورزش در استان بوشهر شد و بیان کرد: بسیاری از مردم این استان به ورزش علاقمند هستند که باید زمینه توسعه فضاهای فرهنگی، تفریحی و ورزشی در استان فراهم شود.

وی با اشاره به قابلیت‌های فوق‌العاده موجود در سطح شهرستان بوشهر، ادامه داد: بوشهر همه شاخصه‌های مورد نیاز برای توسعه و پیشرفت را دارد و باید از این ظرفیت و قابلیت به خوبی استفاده شود.

آیت‌الله صفایی بوشهری به ظرفیت بافت تاریخی فرهنگی بوشهر از نظر مهندسی و جغرافیایی اشاره کرد و افزود: این بافت یک ظرفیت فوق العاده فرهنگی و اقتصادی است و یک پدافند غیر عامل فوق العاده محسوب می‌شود.

وی خواستار طراحی سند چشم‌انداز و برنامه جامعه و دانش‌بنیان برای بوشهر شد و اضافه کرد: تدوین یک سند راهبردی شهر بوشهر در دستور کار قرار گیرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین