کد خبر: 174198207
تاریخ انتشار: دوشنبه 10 ارديبهشت 1397
خانه » خبر گزاری ها » خبر گزاری مهر » دستگاه ها برگزاری باشکوه مراسم روز سوم خرداد را موردتوجه قراردهند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

اراک- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: دستگاه های اجرایی برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم روز سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر را موردتوجه قرار دهند.

به گزارش چی 24 به نقل از خبر گزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، فتح‌الله حقیقی روز دوشنبه در جلسه شورای هماهنگی برنامه های سوم خرداد(روز آزادسازی خرمشهر) در اراک با اشاره به اهمیت این روز، اظهار داشت: نسل امروز باید واقف باشد که جبهه ایران در مقابل دشمن در هر زمان با رویکرد متفاوت و درخور شرایط موجود حرکت کرده، تا پیش از سوم خرداد وضعیت دفاعی داشته و پس از آن با قدرت بیشتر و شرایط را به شکل تهاجم به دشمن ادامه داد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی بیان کرد: سوم خرداد یک روز ملی است زیرا آزادسازی خرمشهر با تکیه بر علم و ایمان نیروهای داخلی به وقوع پیوست، به گواه تاریخ سخت‌ترین و ماندگارترین عملکرد هر ملت دفاع از شرف، باورها و خاک کشور است که مردم ایران در این سال‌ها ثابت کردند در این مسیر موفق هستند.

حقیقی ادامه داد: جوانان باید بدانند که امنیت و عظمت نظامی امروز ایران اسلامی مدیون قدرت و وجود افرادی است که در این حوزه‌ها خدمت می‌کنند. امروز هیچ نظامی نمی‌تواند قدرت نیروهای مسلح کشورمان را کتمان کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی تصریح کرد: دشمن به دنبال نابودی انقلاب اسلامی است و در هر زمان با توطئه‌های گوناگون کشور را به خطرانداخته‌، امکان دارد که در کشور اختلاف وجود داشته باشد اما در اصل وحدت و انسجام نظام هیچ اختلاف نظری وجود ندارد.

حقیقی عنوان کرد: مراسم سوم خرداد باید هر سال با شکوه هرچه بیشتر و عظیم‌تر از گذشته اقتدار نظام اسلامی و همدلی و وحدت میان افراد را به گوش جهان برساند، امسال باید متفاوت‌ از سال‌های گذشته با برنامه‌های مدون‌تری برنامه ریزی های این روز را دنبال کنیم و همه نهادها و دستگاه‌ها در این رابطه عزم خود را جزم کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی تصریح کرد: در این راستا بنیاد شهید موظف است همه شهدای بیت‌المقدس را به تفکیک دستگاه‌ها لیست کرده و در اختیار آنها بگذارد، فرمانداران نیز برنامه ملاقات با خانوادههای شهید را طرح ریزی کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین