کد خبر: 174198207
تاریخ انتشار: دوشنبه 10 ارديبهشت 1397
خانه » خبر گزاری ها » خبر گزاری مهر » دستگاه ها برگزاری باشکوه مراسم روز سوم خرداد را موردتوجه قراردهند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

اراک- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: دستگاه های اجرایی برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم روز سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر را موردتوجه قرار دهند.

دستگاه ها برگزاری باشکوه مراسم روز سوم خرداد را موردتوجه قراردهند به گزارش چی 24 به نقل از خبر گزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، فتح‌الله حقیقی روز دوشنبه در جلسه شورای هماهنگی برنامه های سوم خرداد(روز آزادسازی خرمشهر) در اراک با اشاره به اهمیت این روز، اظهار داشت: نسل امروز باید واقف باشد که جبهه ایران در مقابل دشمن در هر زمان با رویکرد متفاوت و درخور شرایط موجود حرکت کرده، تا پیش از سوم خرداد وضعیت دفاعی داشته و پس از آن با قدرت بیشتر و شرایط را به شکل تهاجم به دشمن ادامه داد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی بیان کرد: سوم خرداد یک روز ملی است زیرا آزادسازی خرمشهر با تکیه بر علم و ایمان نیروهای داخلی به وقوع پیوست، به گواه تاریخ سخت‌ترین و ماندگارترین عملکرد هر ملت دفاع از شرف، باورها و خاک کشور است که مردم ایران در این سال‌ها ثابت کردند در این مسیر موفق هستند.

حقیقی ادامه داد: جوانان باید بدانند که امنیت و عظمت نظامی امروز ایران اسلامی مدیون قدرت و وجود افرادی است که در این حوزه‌ها خدمت می‌کنند. امروز هیچ نظامی نمی‌تواند قدرت نیروهای مسلح کشورمان را کتمان کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی تصریح کرد: دشمن به دنبال نابودی انقلاب اسلامی است و در هر زمان با توطئه‌های گوناگون کشور را به خطرانداخته‌، امکان دارد که در کشور اختلاف وجود داشته باشد اما در اصل وحدت و انسجام نظام هیچ اختلاف نظری وجود ندارد.

حقیقی عنوان کرد: مراسم سوم خرداد باید هر سال با شکوه هرچه بیشتر و عظیم‌تر از گذشته اقتدار نظام اسلامی و همدلی و وحدت میان افراد را به گوش جهان برساند، امسال باید متفاوت‌ از سال‌های گذشته با برنامه‌های مدون‌تری برنامه ریزی های این روز را دنبال کنیم و همه نهادها و دستگاه‌ها در این رابطه عزم خود را جزم کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی تصریح کرد: در این راستا بنیاد شهید موظف است همه شهدای بیت‌المقدس را به تفکیک دستگاه‌ها لیست کرده و در اختیار آنها بگذارد، فرمانداران نیز برنامه ملاقات با خانوادههای شهید را طرح ریزی کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین