کد خبر: 17424905
تاریخ انتشار: چهارشنبه 08 مهر 1394
خانه » سایت های خبری » فردا نیوز » مظلومی:نه قهر می کنم نه استعفا می دهم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

من هرگز با استقلال قهر نمی کنم. از شغلم استعفا نمی دهم چون با عشق آمده ام تا هواداران استقلال را خوشحال کنم. البته نباید ما را تنها بگذارند و بگویند نتیجه بگیر! بازیکنان هم باید بدانند که پرداخت مطالبات شان دیر و زود اما سوخت و سوز ندارد.

به گزارش چی 24 به نقل از فردا نیوز:
نسیم: پرویز مظلومی در حاشیه تمرین عصر سه شنبه استقلالی ها درباره آخرین شرایط تیمش توضیحاتی را ارائه داد.
غایبان استقلال در تمرینات؟

برخی از بازیکنان ما در اردوی تیم ملی و برخی دیگر در اردوی تیم امید هستند. کرار رفته و مگویان هم باید می‌آمد اما نیامده است. خلاصه تیم ما همین است. البته کریمی هم مصدوم است و پروپئیچ هم تا فردا مرخصی است.

مشکل مالی استقلال و ناراحتی کرار؟
این مشکل مربوط به همه است. فقط بازیکنان خارجی نیستند که این مشکل را دارند. بهتر است بازیکنان با مدیرعامل صحبت کنند تا این مسائل حل شود. ما باید شرایط را برای بازیکنان فراهم کنیم. تمام بازیکنان خارجی‌مان را از فیلترهای مختلف رد کردیم تا جذب کنیم. مدیریت باشگاه و اسپانسر تلاش می‌کنند که این مسائل حل شود اما اگر قرار است این اتفاق بیفتد باید زودتر رخ دهد. من و مجید صالح هنوز هیچ پولی نگرفته‌ایم. البته منت نمی‌گذارم اما ما این مسئله را تحمل می‌کنیم. حتی از 4 سال قبل هنوز طلب داریم اما بازیکنان ما برای خرج زندگی‌شان مشکل دارند و باید نگرانی‌های آن‌ها را برطرف کنیم. بازیکنان ما از تیم‌های دیگر پیشنهادهای بهتری داشتند اما به عشق هواداران استقلال به اینجا آمدند. من خودم بارها وقت گذاشته‌ام و با‌ آن‌ها صحبت کرده‌ام که تمرکزشان را به سمت بازی برگردانم.

قهر از استقلال؟
من پس از آن بازی نیاز به استراحت داشتم چون فشار زیادی روی من بود. بعد از بازی با گسترش فولاد هم استراحت کردم ضمن اینکه تمرین فردای بازی سبک بود و قرار بود بازیکنان به استخر و سونا بروند و نیازی به حضور من نبود. من هرگز با استقلال قهر نمی‌کنم. از شغلم استعفا نمی‌دهم چون با عشق آمده‌ام تا هواداران استقلال را خوشحال کنم. البته نباید ما را تنها بگذارند و بگویند نتیجه بگیر! بازیکنان هم باید بدانند که پرداخت مطالبات‌شان دیر و زود اما سوخت و سوز ندارد.

کرار؟
ما روی این بازیکن حساب کرده بودیم و حالا نمی‌توانیم به راحتی برایش جایگزین پیدا کنیم. اگر کرار را نگه نمی‌داشتیم باید پول فصل دومش را به او می‌دادیم. البته او الان هم دارد با ما همکاری می‌کند. ما تعهداتی داشته‌ایم که انجام نداده‌ایم. قرار بود قبل از بازی با راه آهن مشکل مسکن او و سند ماشینش حل شود که نشد. کرار کوچک‌ترین بی‌انضباطی نداشته و با انگیزه زیادی تمرین کرده است. من هنوز هم پای کرار هستم و به او اعتقاد دارم. بازیکنی مثل مگویان هم هیچ گاه اعتراض نمی‌کند اما وضعیت به گونه‌ای شده که صدای او هم درآمده است. با این وضعیت کم کم بازیکنان ایرانی‌مان هم واکنش نشان می‌دهند البته حاشیه‌هایی که بر سر کرار هست درباره آن‌ها نیست.

مسائل مربوط به ریوالدو؟
اصلا اخلاق من به این کارها نمی‌خورد و برادرزاده‌هایم در کار نقل و انتقالات نیستند و دوست ندارم که وارد این عرصه شوند. این حرف و حدیث‌ها همیشه هست ولی سندهایی وجود دارد که نشان می‌دهد این پول به حساب مدیر برنامه‌های خارجی ریوالدو ریخته شده است. به من ارتباطی ندارد که بازیکنانم چقدر پول می‌گیرند اما خودم شدیدا پیگیر هستم که اول این پول به حساب باشگاه بازگردد و سپس ریوالدو بازیکن آزاد اعلام شود.

مقایسه سایر بازیکنان با کرار؟
کرار پولی نگرفته که بخواهد الگوی دیگران باشد. اگر پولی هم گرفته به اندازه بقیه بوده یا طلب پارسالش را گرفته است.

هجمه داوری علیه استقلال؟
 در برنامه 90 دیدید که داوری دیدار ما و راه آهن چطور بود. چرا داور فقط از راه آهن عذرخواهی کرد؟ او گل سالم ما را نگرفت،‌ پنالتی ما را نگرفت و یک پنالتی اشتباه برای حریف اعلام کرد. استقلال در بازی با راه آهن بیشتر از داوری‌ متضرر شد.

برنامه استقلال تا بازی با پدیده؟
اگر بتوانیم یک اردوی خارج از تهران برگزار می‌کنیم هرچند می‌خواستیم به کرج برویم اما جا پیدا نکردیم. اگر هتل المپیک به ما جا بدهد، در آنجا اردو برپا می‌کنیم. پنجشنبه با امیدهایمان، دوشنبه بعد با یک تیم دسته یکی و جمعه بعدش احتمالا با راه آهن بازی می‌کنیم. ضمنا این را هم از قول من بنویسید که اصلا دوست ندارم تیمم برای اردو به کیش برود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین