کد خبر: 174533181
تاریخ انتشار: چهارشنبه 12 ارديبهشت 1397
خانه » خبر گزاری ها » ابنا » یازدهمین دور گفتگوی اسلام و مسیحیت ارتدوکس روسیه برگزار می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ یازدهمین دور گفتگوی اسلام و مسیحیت ارتدوکس روسیه با موضوع "ادیان و محیط زیست"، 15 تا 17 اردیبهشت‌ماه با حضور ابوذر ابراهیمی‌ترکمان، رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در محل این سازمان، برگزار می‌شود.

براساس این گزارش؛ با همكاری مركز گفتگوی ادیان و فرهنگ‌های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و كلیسای ارتدوكس روسیه، یازدهمین دور گفتگوی اسلام و مسیحیت ارتدوکس روسیه با موضوع "ادیان و محیط زیست"، 15 تا 17 اردیبهشت‌ماه با حضور ابوذر ابراهیمی‌ترکمان، رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، هیأت عالی‌رتبه كلیسای ارتدوكس روسیه به ریاست عالیجناب فیوفان، مترو پلیت قازان و تاتارستان و جمعی از شخصیت‌‎های فرهیخته و اندیشمند ایرانی و روسی در محل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، برگزار می‌شود.

در این دور از گفتگوهای اسلام و مسیحیت که به مدت سه روز برگزار می‌شود، اندیشمندان دو طرف مباحث و مقالات متعددی را با عناوینی نظیر اخلاق محیط زیستی از دیدگاه اسلام و مسیحیت، امنیت اجتماعی ناهمكیشان و دین و محیط زیست به بحث و گفتگو می‌پردازند.

هیأت كلیسای ارتدوكس روسیه در جریان سفر خود به جمهوری اسلامی ایران از شهر مقدس قم بازدید و با برخی شخصیت‌های دینی و دانشگاهی دیدار و گفتگو می‌کنند.

.......................
پایان پیام/ 313

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین