کد خبر: 17469490
تاریخ انتشار: شنبه 11 مهر 1394
خانه » سایت های خبری » هم اندیشی » اصول گرایان با گفتمان واحد وارد عرصه انتخابات مجلس میشوند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی با بیان اینکه اصول گرایان باید با لیست و گفتمان واحد وارد عرصه انتخابات مجلس شوند، گفت: نیاز است نیروهای ارزشی حساسیت زمان را به خوبی درک کنند و با همگرایی در این مقطع تاریخی مهم وارد صحنه شوند.

به گزارش چی 24 به نقل از هم اندیشی:
اصول‌گرایان با گفتمان واحد وارد عرصه انتخابات مجلس میشوند
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: سیدمحمد حسینی دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی با اشاره به برنامه تشکل متبوعش برای حضور در عرصه انتخابات اظهار داشت: کانون دانشگاهیان ایران اسلامی از سالیان گذشته فعال بوده است و در انتخابات مختلف از جمله انتخابات مجلس در سال 1390 در برخی استان‌ها لیست ارائه داده و از برخی نامزدها حمایت کرده است.

وی ادامه داد: این کانون در انتخابات مجلس دهم حضور خواهد داشت و تلاش ما بر همگرایی میان نیروهای اصول گرا است تا با لیست و گفتمان واحد وارد عرصه انتخابات شوند.

دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی افزود: هم اکنون اختلافات مبنایی و ریشه‌ای میان احزاب و شخصیت‌های سیاسی در کشور در حال بروز و ظهور است و نیاز است نیروهای ارزشی حساسیت زمان را به خوبی درک کنند و با همگرایی در این مقطع تاریخی مهم وارد صحنه شوند.

حسینی تأکید کرد: اگر طیف‌های مختلف اصول‌گرایی با یکدیگر اختلاف نظر دارند، می‌توانند در زمان انتخابات ائتلاف بزرگی را شکل دهند تا بتوانند اکثریت قابل توجه مجلس را در دست بگیرند.

وی یادآور شد: در صورت تفرقه و تشتت میان نیروهای ارزشی و انقلابی کسانی که با گفتمان امام  و رهبری سنخیت چندانی ندارند، ممکن است در مجلس قدرت بگیرند و مشکلاتی را برای کشور و آینده نظام اسلامی به وجود آورند.

انتهای‌  پیام/د


منبع : تسنیم

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین