کد خبر: 17471288
تاریخ انتشار: شنبه 11 مهر 1394
خانه » سایت های خبری » هم اندیشی » برجام نباید زمینه ساز پهن شدن فرش قرمز برای دشمنان باشد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
امام جمعه پردیسان:

امام جمعه پردیسان پهن شدن فرش قرمز برای دشمنان را از اثرات برجام عنوان کرد و گفت: با برجام مقدمات نفوذ شیطان و اهانت ها فراهم شده است.

به گزارش چی 24 به نقل از هم اندیشی:
برجام نباید زمینه‌ساز پهن شدن فرش قرمز برای دشمنان باشد
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: حجت الاسلام والمسلمین سیدصمصام‌الدین قوامی در خطبه های امروز نماز جمعه پردیسان ضمن گرامیداشت عید غدیر خم اظهار کرد: خدا را شاکریم که رهبری داریم علوی که نامش هم سیدعلی است.

وی با اشاره به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب در دانشکده افسری، عنوان کرد: پس از این سخنان بود که دشمن ماست خود را کیسه کرده و عقب‌نشینی کرد.

امام جمعه پردیسان با بیان اینکه مشروعیت مساوی با جامع شرایط است ادامه داد: رهبر ما هم مشروعیت دارد و هم مقبولیت و جامع شرایط است.

قوامی ضمن گلایه از ماجرای دست دادن وزیر امور خارجه با اوباما، بیان کرد: این اتفاق دست دادن به شیطان است.

وی با اشاره به فاجعه منا و جان باختن هزاران حاجی در این واقعه تصریح کرد: اینکه جنازه‌ها را با لودر داخل کامیون‌ها می‌ریختند و اینکه با چکمه پا روی گلوی حاجی گذاشتند تا جان دهد اینها اتفاقاتی عجیب و اهانت بار است.

امام جمعه پردیسان با بیان این سئوال که چرا از اهانت به ایران نمی‌ترسند؟ جواب داد: چون لبخندها را دیده‌اند.

وی در خصوص موضوع برجام نیز سخنانی اظهار کرد و گفت: با مطرح شدن برجام و کوتاه آمدن ما قرار بود احترام ببینیم اما ندیدیم.

قوامی پهن شدن فرش قرمز برای دشمنان را اثر دوم برجام عنوان کرد و افزود: با برجام مقدمات نفوذ شیطان و اهانت ها فراهم شده است.

امام جمعه پردیسان با اشاره به اینکه مبادا این اتفاقات اعتماد به دولت را خدشه دار کند ادامه داد: نمی‌خواهیم تمام اتفاقات را نفی کنیم اما حاصل و عملکرد دولت این نتیجه را به دست می‌آورد.

وی اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب ابتدا فرصت لازم را دادند و سپس وارد عمل شدند و آن گونه مقتدرانه در نوشهر سخن گفتند.

قوامی با بیان اینکه مقایسه منا، صنعا و نوشهر نشان می‌دهد که خط غدیر اینجاست اضافه کرد: ان‌شاءالله شاهد روزهای عزت بخش خواهیم بود چرا که با وجود این مردم و این غدیر خم ما هیچگاه کم نخواهیم آورد.

انتهای پیام/

د

منبع : فارس

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین