کد خبر: 17471971
تاریخ انتشار: شنبه 11 مهر 1394
خانه » خبر گزاری ها » تسنيم نيوز » ۶۰ درصد جرائم سایبری خراسان رضوی مربوط به حوزه اقتصادی است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
جانشین پلیس فتا خراسان رضوی:

جانشین رئیس پلیس فتا خراسان رضوی گفت: بیش از ۶۰ درصد جرائم سایبری خراسان رضوی مربوط به حوزه اقتصادی است که رتبه نخست را در این حوزه به خود اختصاص داده است.

به گزارش چی 24 به نقل از تسنيم نيوز:

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، سرهنگ جواد قنبری در نشست خبری همایش نماد اعتماد الکترونیکی که در سالن جلسات انجمن مدیران صنایع خراسان رضوی برگزار شد، اظهار داشت: در خریدهای اینترنتی چند مؤلفه باید رعایت شود که یکی از آنها داشتن نماد اعتماد الکترونیکی است.

وی تصریح کرد: افرادی که نماد الکترونیک را برای فعالیت‌های خود دریافت کرده‌اند به این معنی است که صلاحیت لازم برای ایجاد جایگاه فروش الکترونیک کالا را داشته و شرایط مناسب برای این موضوع را فراهم کرده‌اند.

جانشین رئیس پلیس فتا خراسان رضوی با بیان اینکه یکی از موضوعات بسیار مهم در بحث تجارت الکترونیک اهمیت دادن به نظرات کاربران است، خاطرنشان کرد: پایگاهی که نظرات درج شده در وبسایت را به کار ببندد و اهرم‌های تشویقی در این زمینه را برای خرید مشتریان در نظر بگیرد در واقع به اعتمادسازی و توسعه تجارت خود کمک کرده است.

قنبری هدف اصلی از اهدای نماد اعتماد الکترونیک به پایگاه‌های خرید را ایجاد اعتماد نسبت به امنیت آن فضا برای مردم دانست و بیان کرد: همچنین با کنترل این پایگاه‌ها می‌توان برای ایجاد امنیت اقداماتی را به انجام رساند و این موضوع از  طریق نماد اعتماد الکترونیکی قابل انجام است.

وی افزود: بهتر است خود این پایگاه‌ها نیز از اهرم‌های تشویقی استفاده کرده و برای جلب مشتریان خود از جوایز و دیگر مواردی از این دست بهره ببرند.

انتهای پیام/

 

R41347/P1330

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین