کد خبر: 17472236
تاریخ انتشار: شنبه 11 مهر 1394
خانه » خبر گزاری ها » تسنيم نيوز » قانون اخذ صلاحیت برای مهندسان باید تسهیل شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
دبیر نمایندگان انجمن های صنفی ساختمان:

دبیر نمایندگان انجمن های صنفی و تشکل های مهندسی ساختمان با تاکید بر این که باید معضلات سازمان نظام مهندسی پیگیری شود، گفت: برای اشتغال مهندسان باید فکری شود و با شعار کلی نمی توانیم در این زمینه کاری انجام دهیم.

به گزارش چی 24 به نقل از تسنيم نيوز:

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مجتبی مشرفی در نشستی خبری اظهار کرد:‌ به دلیل کج‌اندیشی‌ها یا تصمیمات نادرست برخی از اعضا، سازمان نظام مهندسی دچار مشکل شده است.

وی با بیان این‌که موضوع چهار ناظر شده تمام پروانه‌های ساخت هنوز محقق نشده است، تصریح کرد: در مباحث مربوط به مسائل قانونی و مشکلات مهندسان جایگاه‌ صنفی قانونی نداشته‌اند، در این زمینه نیاز است که مهندسان منسجم‌تر عمل کنند.

وی با اشاره به این‌که مهندسان ما فقط مهندسان معمار و عمران نیستند و باید مهندسان سایر رشته‌ها نیز از بخش ساخت و ساز منتفع شوند، افزود: قانون اخذ صلاحیت باید برای مهندسان اندکی تسهیل شود.

به گفته وی، یکی از اقدامات انجام شده در بخش مهندسی ایجاد مجامع صنفی به‌عنوان یک بازوی توانمند برای سازمان نظام مهندسی است.

مشرفی با بیان این‌که باید معضلات سازمان نظام مهندسی پیگیری شود، افزود: برای اشتغال مهندسان باید فکری شود و با شعار کلی نمی‌توانیم در این زمینه کاری انجام دهیم.

انتهای پیام/

R1012188/P1012122

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین