کد خبر: 17472381
تاریخ انتشار: شنبه 11 مهر 1394
خانه » خبر گزاری ها » تسنيم نيوز » مراکز تحقیقاتی نیروی انتظامی در استان اردبیل را ه اندازی شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
نماینده مقام معظم رهبری در اردبیل:

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: یکی از نیازهای اساسی در عرصه کنونی ایجاد مراکز تحقیقاتی نیروی انتظامی است که این مرکز باید در استان اردبیل راه اندازی شود.

به گزارش چی 24 به نقل از تسنيم نيوز:

به گزارش خبرگزاری تسنیم در اردبیل، آیت‌الله سیدحسن عاملی در دیدار با کارکنان و فرمانده‌های نیروی انتظامی و مرزبانی استان اردبیل در دفتر امام جمعه اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی فرصتی بزرگ برای قدردانی زحمات کارکنان و ماموران نیروی انتظامی است که نقش بسیار مهمی در برقراری امنیت و مبارزه با جرایم مختلف داشته‌اند.

وی با اشاره به اینکه ماموران و کارکنان نیروی انتظامی نقش بسیار مهمی در ایجاد امنیت در جامعه دارند بیان کرد: خدمت در نیروی انتظامی یک توفیق الهی بوده و این افتخار بسیار بزرگ بوده که برای قشری از افراد با خدا، ولایت مدار و کاردان نصیب شده است.

نماینده ولی فقیه در استان بیان کرد: حضور نیروی انتظامی در تمام صحنه‌های حساس کشور اعتماد ویژه‌ای در بین مردم ایجاد کرده است و اقتدار نیروی انتظامی تمام نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان را به یاس و ناامیدی تبدیل کرده و حضور نیروی انتظامی همیشه در صحنه‌های حساس کشور مایه‌ آسایش و آرامش جامعه بوده است.

آیت‌الله عاملی یکی از وظایف خطیر نیروی انتظامی را اجرای فریضه‌ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه عنوان کرد و افزود: نیروی انتظامی همیشه در این امر مهم پیشگام بوده و باید با راه‌اندازی مراکز تحقیقاتی نیروی انتظامی در اردبیل شاهد حضور بااقتدار نیروی انتظامی باشیم.

وی تصریح کرد: مقوله امنیت یکی از مسائل مهم در دنیا محسوب می‌شود و با حضور نیروی انتظامی کشور ایران به یکی از امن‌ترین کشورهای جهان تبدیل شده و علاوه بر حضور نیروی انتظامی برای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی خانواده‌ها نیز در تربیت فرزندان سالم هوشیاری لازم را داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان بیان کرد: یکی دیگر از نیازهای اساسی که استان اردبیل در این زمینه عقب مانده است ایجاد کمپ معتادان است که با راه‌اندازی این کمپ سرقت‌های جزیی در جامعه کاهش یابد که بیشترین آمار سرقت‌های خرد در جامعه توسط افراد معتاد صورت می‌گیرد.

آیت‌الله عاملی با اشاره به اینکه فرمانده نیروی انتظامی استان باید تدارک سفر فرمانده نیروی انتظامی کشور  را به اردبیل فراهم کند، بیان کرد: برخی مسائل و شاخص‌هایی وجود دارد که باید به صورت کلان و کشوری تصمیم‌گیری و مدیریت شود.

وی بیان کرد: متاسفانه شکایت‌هایی از طرف همشهری‌های اردبیلی در رابطه با سرقت‌های خرد انجام شده که باید ماموران نیروی انتظامی در این زمینه اهتمام ویژه‌ای داشته باشند و خوشبختانه با اقتدار نیروی انتظامی استان هیچ گونه سرقت‌های مسلحانه و بزرگ در اردبیل اتفاق نیفتاده است.

امام جمعه اردبیل صریح کرد: مرزهای استان  اردبیل یکی از امن‌ترین مرزهای کشور به حساب می‌آید و ماموران و کارکنان استان با اقتدار و شجاعت در برقراری امنیت در مرزهای استان نقش بسیار مهمی داشته‌اند که این امر قابل تقدیر و قدردانی است.

آیت الله عاملی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم و گمنام نیروی انتظامی و تسلیت حادثه منا به ملت ایران گفت: علی‌رغم اینکه حادثه منا یک فاجعه بزرگ برای کشور بود ولی جمعی از حاجیان در روز قربان قربانی شدند که بی‌شک حاجیان در نزد خداوند منان از جایگاه بسیار والایی برخوردارند.

انتهای پیام/

R41374/P41470

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین