کد خبر: 17472422
تاریخ انتشار: شنبه 11 مهر 1394
خانه » خبر گزاری ها » تسنيم نيوز » مراسم استقبال از پیکر جان باختگان در لرستان باشکوه برگزار شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان:

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان گفت: مراسمی باشکوه و متناسب با شان جان باختگان حادثه منا در لرستان برگزار شود.

به گزارش چی 24 به نقل از تسنيم نيوز:

به گزارش تسنیم از خرم‌آباد، مراد روشنی ظهر امروز در دومین جلسه ستاد پیگیری جان‌باختگان لرستانی حادثه منا که در استانداری لرستان برگزار شد، اظهار داشت: مستندسازی باید در رابطه با وضع پزشکی قانونی، کالبدشکافی با اجازه خانواده‌ها و انگشت‌نگاری کامل برای پیگیری‌های حقوقی انجام شود.

وی افزود: ورود پیکر جان‌باختگان منا باید دقیقاً مشخص شود تا اطلاع‌رسانی به مردم انجام و متناسب با شأن آن‌ها این مراسم انجام شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان با بیان اینکه از خانواده شهدا دعوت‌شده تا در این مراسم حضورداشته باشند، عنوان کرد: امیدواریم مراسمی متناسب با شأن این عزیزان ازنظر حضور جمعیت و از نظر تبلیغاتی توسط شورای هماهنگی و سازمان تبلیغات انجام شود.

وی بیان کرد: هماهنگی‌هایی با خانواده‌ جان‌باختگان انجام‌شده تا پیکرها در قطعات شهدا و گلزارهایی که وجود دارند، به خاک سپرده شوند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان تصریح کرد: نوع سنگ و نوشتار سنگ با عنوان جان‌باخته از سوی بنیاد مرکز به ما اعلام‌شده است.

نتهای پیام/

R41450/P4001

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین