کد خبر: 175740478
تاریخ انتشار: سه شنبه 18 ارديبهشت 1397
خانه » خودرو » خودرو بانک » با مشخصات نیسان ایکس تریل هیبریدی آشنا شوید
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از خودرو بانک:
گروه خودرو
نویسنده
نیسان مشخصات و قیمت مدل 2018 روگ هیبریدی را اعلام کرد. ابتدا باید اشاره کنیم که نیسان روگ همان نیسان ایکس تریل است که در بازار آمریکا با نام نیسان روگ به فروش می رسد. مدل هیبریدی ایکس تریل 2018 هم اکنون از نمایندگی های نیسان در امریکا قابل خریداری است.
نیسان ایکس تریل پر فروش ترین خودروی کراس اوور در بازار آمریکا است و حالا نیسان امیدوار است تا با عرضه‌ی مدل هیبریدی این خودرو فروش خود را بیش از پیش افزایش دهد.

نیسان ایکس تریل هیبریدی

نیسان ایکس تریل هیبریدی

ایکس تریل هیبریدی از یک موتور 2 لیتری چهار سیلندر به همراه یک موتور برقی بهره مند است که مجموعه می‌توانند 176 اسب بخار قدرت را تولید کنند. برای انتقال نیرو در این خودرو نیز تنها یک گیربکس X-Tronic ضریل متغیر قابل انتخاب است.

نیسان ایکس تریل هیبریدی

نیسان ایکس تریل هیبریدی

مصرف سوخت مدل تک دیفرانسیل این خودرو در شهر 7.1 لیتر در هر 100 کیلومتر و در جاده 6.7 لیتر در هر 100 کیلومتر است. مصرف ترکیبی نیز تنها 6.9 لیتر در هر 100 کیلومتر است. در مدل چهار چرخ محرک نیز مصرف سوخت شهری 7.5 لیتر، مصرف جاده ای 6.9 لیتر و مصرف ترکیبی نیز 7.1 لیتر در هر 100 کیلومتر است.

نیسان ایکس تریل هیبریدی

نیسان ایکس تریل هیبریدی

نیسان ایکس تریل هیبریدی از نظر امکانات منطبق بر آخرین اصلاحات نیسان است و به سامانه هایی همچون NissanConnect، اندروید اتو، اپل کار پلی، کروز کنترل هوشمند، سیستم هشدار بین خطوط، سیستم هشدار انحراف از مسیر، سیستم تشخیص عابر پیاده و سیستم ترمز اضطراری خودکار مجهز است.
در داخل کابین نیز امکاناتی همچون صندلی شش جهته‌ی راننده، صندلی 4 جهته ی سرنشین کناری و تودوزی چرمی به چشم می خورد. قیمت این خودرو نیز از 27 هزار دلار در مدل پایه آغاز شده و در فول ترین نسخه ی دو دیفرانسیل به 33 هزار دلار می رسد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین