کد خبر: 177471707
تاریخ انتشار: پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397
خانه » خودرو » خودرو بانک » قیمت جدید خانواده دنا اعلام شد + جدول
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از خودرو بانک:
گروه صنعتی ایران خودرو قیمت جدید خودروی "دنا" در مدل‌های مختلف همچون "دنا استاندارد"، "دنا پلاس" و همچنین "دنا پلاس توربو" را اعلام کرده است که مشتریان از امروز باید براساس قیمت‌های جدید این محصول نسبت به تسویه حساب خود اقدام کنند.
براساس جدیدترین اطلاعیه گروه صنعتی ایران خودرو، خانواده دنا افزایش قیمت حدودا 4 الی 5 میلیون تومانی را تجربه کرده است که اول از همه می‌توان به نسخه استاندارد این خودرو با قیمت جدید 46 میلیون و 991 هزار تومانی اشاره داشت، این درحالیست که قیمت قبل اتومبیل معادل 42 میلیون و 875 هزار تومان بوده است.
برای نسخه "دنا پلاس"، پیش از این قیمت 48 میلیون و 600 هزار تومانی در نظر گرفته شده بود که با افزایش قیمت کمتر از 5 میلیون تومان، حالا با قیمت جدید 53 میلیون و 268 هزار تومانی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.
در آخر هم به خودروی "دنا پلاس توربو" خواهیم رسید که قیمت جدید آن معادل 58 میلیون و 90 هزار تومان اعلام شده است، این درحالیست که قیمت قبل اتومبیل از سوی ایران خودرو معادل 53 میلیون تومان اعلام شده بود تا اولین گام‌های محکم در راستای افزایش قیمت محصولات ایران خودرو برداشته شود.

قیمت جدید خانواده دنا

قیمت جدید خانواده دنا

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین