کد خبر: 178360214
تاریخ انتشار: دوشنبه 31 ارديبهشت 1397
خانه » خودرو » خودرو بانک » قابل اعتمادترین شاسی بلندهای لوکس 2018 را بشناسید
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از خودرو بانک:
سجاد حیدری
نویسنده
مجله "کانسومر ریپورتز" طی آخرین تحقیقات و نظرسنجی‌هایی که در صنعت خودروسازی انجام داده است و تنها بازار آمریکا را در نظر گرفته باشد، به تازگی لیستی از 10 خودروی "شاسی بلند لوکس" قابل اعتماد برای مصرف کنندگان را ارائه کرده که در ادامه خیلی خلاصه در مورد آنان صحبت خواهیم کرد.
برای آشنایی بهتر شما با مجله "کانسومر ریپورتز"، باید گفت که این مجله در آمریکا و با نام رسمی "Consumer Reports" فعالیت خود را از سال 1936 میلادی آغاز کرده است و عمده فعالیت‌های خود را بر روی مصرف کنندگان، آموزش‌های عمومی و حمایت از آنان معطوف کرده است که حوزه مشخصی نداشته و در تمامی زمینه‌ها اگر مصرف کننده حضور داشته باشد، ورود پیدا می‌کند. در تمام زمینه‌های فعالیت این مجله، تاکنون 7 میلیون مشترک برآورد شده است که با این مجله همکاری مستقیم و غیرمستقیم دارند. جالب است بدانید هزینه تست‌های سالیانه این مجله برابر با 25 میلیون دلار عنوان شده است.
به بحث اصلیمان برگردیم، به 10 خودروی "شاسی بلند لوکس" بازار رسیدیم که از دید مخاطبان مجله کانسومر ریپورتز بیشترین قابلیت اعتماد را دارند، حال ما هم به ترتیب با در نظر گرفتن اهمیت (شماره گذاری شده) جایگاهی، آن‌ها را برای شما معرفی خواهیم کرد. هرچند در این بین داده‌های شرکت تحقیقاتی "JD Power" هم براساس تجربه 37 هزار مالک خودرو در طول 3 سال مورد استفاده قرار گرفته است تا یک نتیجه دقیق‌تری بدست آید که جزییات آن به شرح زیر است:

1- آکورا RDX
2- آئودی Q3
3- آئودی Q5
4- بی ام و X1
5- بی ام و X3
6- بی ام و X5
7- بیوک اِنکور
8- لکسوس NX
9- لکسوس RX
10- پورشه ماکان

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین