کد خبر: 178491289
تاریخ انتشار: سه شنبه 01 خرداد 1397
خانه » خودرو » خودرو بانک » برای اولین بار در ایران توسط شرکت بهمن دیزل، اعتماد حاصل از عملکرد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از خودرو بانک:
گروه خودرو
نویسنده
در جهان امروز و در شرایط رقابتی بازار، کیفیت، بهره‌وری و توسعه به عنوان سه عامل اساسی و مهم در حفظ و بقای بنگاه‌های اقتصادی بوده و آنانی که به این سه موضوع توجه ویژه دارند در بازار حضور داشته و ماندگار خواهند بود .
از این رو آگاهی از تجربیات و تکنولوژی‌های روز جهانی، پایش مداوم وضعیت بازار، دریافت درخواست‌های مشتریان، و همچنین بررسی وضعیت رقبا و سیستم‌ها و روش‌های انجام کار آن‌ها برای هر بنگاه اقتصادی اجتناب ناپذیر بوده و تنها راهیست که می‌توانند وضعیت خود را به به طور مستمر در بازار بهبود بخشیده و سازمان خود را به سوی پیشرفت و توسعه هدایت کنند.
در این راستا شرکت بهمن دیزل، به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده کامیونت در سال‌های متمادی در ایران با فروش بیش از 90 هزار دستگاه کامیونت ایسوزو در سراسر کشور نیز به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در این حوزه از این قاعده مستثنی نبوده و برای اولین بار در حوزه خودروهای تجاری به معرفی توانمندی‌های محصولات خود و مقایسه آن با رقبا در قالب یک فرایند علمی و عملی اقدام نمود.

کامیونت ایسوزو

کامیونت ایسوزو

در این فرایند که با حضور تعدادی از نمایندگان فروش و مشتریان عمده شرکت بهمن دیزل و مهندسین و متخصصین شرکت ایسوزو ژاپن در شهر شیراز برگزار گردید افراد حاضر این فرصت را داشتند که کامیونت ایسوزو 6 تن را با رقبای آن از نزدیک مقایسه کنند و عملکرد آن را به طور ملموس و واقعی ارزیابی نمایند.
شرکت بهمن دیزل هدف خود از برگزاری چنین فرایندی را موارد زیر بیان می‌کند:

1- استفاده صحیح از اصول بازاریابی رابطه‌مند و بازاریابی صنعتی در برخورد با مشتریان عمده: شرکت بهمن دیزل بر آن است تا با فراهم نمودن شرایط تست محصول در کنار رقبا هم آن‌ها را از عملکرد و کیفیت این محصول در کنار رقبا مطمئن سازد و هم رابطه خود را با مشتریانش در بلند مدت حفظ نماید. رفتاری علمی بر پایه اصولی حساب شده
2- ایجاد شناخت و اطمینان کافی از محصول برای نماینده به عنوان خط مقدم فروش با مشتری.
3- دریافت نقطه نظرات مشتریان به منظور برآورده نمودن درخواست‌ها و نیازمندی‌های آن‌ها.
4- توسعه محصولات فعلی و آتی با توجه به شرایط بازار، رقبا و نیازمندی‌های مشتریان.

از جمله مزیت‌های رقابتی محصول 6 تن ایسوزو نسبت به رقبا که طی فرایند تست برای حاضرین اثبات شد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• شتاب‌پذیری بیشتر
• توان بیشتر در هنگام شیب روی
• سیستم ترمز با دوام و طول عمر بیشتر و ترمز موتور قوی‌تر
• صدای کمتر داخل کابین
• فضای بزرگ‌تر و جادارتر کابین
• میدان دید جلو و جانبی مناسب‌تر
• راحتی بیشتر در سوار و پیاده شدن به خاطر مکانیزم بازشدن 90 درجه‌ای درب‌ها
• مصرف سوخت کمتر
• ظرفیت بیشتر بارپذیری اکسل عقب
• ابعاد بزرگ‌تر و قدرت بیشتر فریم شاسی

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین