کد خبر: 179270020
تاریخ انتشار: شنبه 05 خرداد 1397
خانه » سایت های خبری » شفاف » تفاوت طرح «تعطیلات زمستانی» کنونی با قبلی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، یکی از مهم ترین طرح هایی را که در دستور کار سازمان متبوعش قرار دارد، طرح سفرهای زمستانی عنوان کرد و آن را موجب ایجاد تحول جدی در کشور دانست.

به گزارش چی 24 به نقل از شفاف:

 به گزارش شفاف، رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، یکی از مهم‌ترین طرح‌هایی را که در دستور کار سازمان متبوعش قرار دارد، طرح‌ سفرهای زمستانی عنوان کرد و آن را موجب ایجاد تحول جدی در کشور دانست.

علی‌اصغر مونسان تاکید کرد: «البته این طرح با آنچه که پیش از این مطرح شده متفاوت‌ است؛ یعنی طرحی که خیلی وسیع دیده می‌شد و به همین دلیل اجرایی نمی‌شد را ما تنها به یک تعطیلی ۱۵ روزه که دانش‌آموزان تعطیلی داشته باشند و کارمندان دولت بتوانند از مرخصی‌هایشان استفاده کنند، تبدیل کردیم.»

وی خاطرنشان کرد: «با این طرح اوج سفر در زمستان را نیز شاهد خواهیم بود.» به گزارش «دنیای‌اقتصاد»، کارشناسان بر این باورند که ایجاد یک اوج سفر دیگر مانند آنچه در نوروز شاهد آن هستیم، نه‌تنها نمی‌تواند درآمدهای توزیع‌شده را به همراه داشته باشد، بلکه به توسعه پایدار گردشگری صدمه خواهد زد. از سوی دیگر این کارشناسان تاکید می‌کنند تعطیلی مدارس نیز می‌تواند برای والدین شاغل، چالش‌آفرین باشد.

 

منبع: روزنامه دنیای اقتصاد

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین