کد خبر: 179270061
تاریخ انتشار: شنبه 05 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » برگزاری تورهای زیارتی و سیاحتی ویژه همکاران بازنشسته
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

با عنایت به حسن نظر و حمایتهای مدیر عامل سازمان و مشاور عالی اجرایی ودستیار و معاون فرهنگی و اجتماعی و مشارکت معاونت اداری و مالی ،کارکنان بازنشسته سازمان تامین اجتماعی در دوبخش بیمه و درمان به تورهای زیارتی و سیاحتی مشهد مقدس و ساری اعزام می شوند.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

مدیرکل امورفرهنگی و اجتماعی بازنشستگان با اعلام این خبر گفت: به منظور ارتقای سطح رضایتمندی و تکریم همکاران بازنشسته دربخش بیمه و درمان سازمان و خانواده محترم ایشان به لحاظ افزایش نشاط روحی و شادابی آنان ، اداره کل فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان با همکاری اداره کل خدمات عمومی و رفاه نسبت به برگزاری تورهای زیارتی و سیاحتی مشهد مقدس و ساری اقدام نموده است.
حسین شاهوردی  افزود: مکاتبات لازم با ادارات کل استانها صورت پذیرفته است و ثبت نام از متقاضیان سفرهای مذکور حسب ظرفیت اعلام شده به ادارات کل تامین اجتماعی استانها ، انجام شده است. وی درخصوص شرایط ثبت نام و اعزام متقاضیان افزود: همکاران بازنشسته صرفاً با اعضای خانواده ( همسر و فرزندان) و همکاران بازنشسته مجرد به اتفاق پدر و مادر با پرداخت سهم مشارکت  اندک به تورهای زیارتی و سیاحتی مذکور اعزام خواهند شد.
طبق سهمیه و بازه های زمانی تعیین شده برای هر یک از ادارات کل تامین اجتماعی استانها ،جمعاً3300 نفر از همکاران بازنشسته در سطح کشور از این طرح بهره مند خواهند شد که طبق هماهنگی و برنامه ریزی های صورت گرفته در حال اجراست.
در ادامه حسین شاهوردی مدیرکل امورفرهنگی و اجتماعی بازنشستگان ضمن اشاره به روزمرگی و یکنواختی زندگی ، استرس ها و ناآرامی های عصبی ، خستگی های روحی و جسمی که مشخصه دنیای امروز است ، سفر کردن را یکی از  بهترین و مؤثرترین داروهای پیش گیری و درمان این مشکلات خواند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین