کد خبر: 179287784
تاریخ انتشار: شنبه 05 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » برگزاری کلاس های آموزش همگانی در بیمارستان تامین اجتماعی ملایر
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیر درمان تامین اجتماعی همدان خبر داد:

مدیر درمان تامین اجتماعی همدان از برگزاری کلاس های آموزش همگانی به بیماران و مراجعان در بیمارستان دکترغرضی ملایر خبر داد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکترعلیرضا صفری با اشاره به آموزش‌های ارائه شده به بیماران در بیمارستان‌های تامین اجتماعی همدان اظهار کرد: در بیمارستان دکتر غرضی ملایر کلاس‌های آموزش همگانی برگزار می‌شود.
وی بیان کرد: این آموزش‌ها در زمینه‌های مختلف نظیر؛ خودمراقبتی در بیماران دیابتی، فشار خون، سرطان، مراقبت از بیماران قلبی، داخلی و اطفال و مراقبت از زنان باردار توسط کارشناسان پرستاری و مامایی برگزار می‌شود.
مدیر درمان تامین اجتماعی همدان با تاکید بر اینکه کلاس‌های آموزشی به صورت ماهانه  و مدون با برنامه ریزی قبلی، برگزار می‌شود، گفت: نحوه برگزاری این کلاس‌ها در معرض دید بیماران و مراجعین قرار می گیرد.
وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات درمانی به بیماران در مراکز درمانی تامین اجتماعی استان همدان روند خوبی دارد، اظهار کرد: اورژانس بیمارستان آتیه با استانداردهای روز بازسازی شده تا بهترین خدمات به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی ارائه شود.
دکتر صفری همچنین با اشاره به کاشت ٣ هزار اصله درخت در فضای سبز بیمارستان تامین اجتماعی آتیه همدان، خاطرنشان کرد:‌ این بیمارستان در حوزه مدیریت سبز و رعایت استانداردهای محیط زیستی در خصوص پسماند و فاضلاب، اقدامات شاخصی انجام داده و به عنوان کاندیدای بیمارستان سبز انتخاب شده است.
وی به تفکیک‌ زباله‌های عفونی، غیرعفونی و شیمیایی اشاره کرد و افزود:‌ سه دستگاه بی‌خطرساز زباله در بیمارستان آتیه فعال است.
دکتر صفری با اشاره به فعال بودن دستگاه اتوکلاو در بیمارستان آتیه همدان، گفت: این اقدام در راستای اقتصاد مقاومتی و استفاده از ظرفیت داخلی، حرکت بسیار ارزشمندی بوده است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین