کد خبر: 179467080
تاریخ انتشار: یکشنبه 06 خرداد 1397
خانه » خبر گزاری ها » ابنا » نامه ترامپ به رهبر کره شمالی مایه طنز در شبکه های اجتماعی شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ اشتباهات نگارشی در نامه دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به کیم جونگ اون رهبر کره شمالی بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشت.

ترامپ هفته گذشته با ارسال نامه ای به رهبر کره شمالی دیدار با وی را که قرار بود 12 ژوئن (22 خرداد) در سنگاپور برگزار شود، لغو کرد.

کاربران شبکه های اجتماعی پس از انتشار این نامه اشتباهات دستوری و ابهامات آن را با خودکار قرمز مشخص کرده و منتشر کردند. این کاربران نمره های متفاوتی به ترامپ دادند.

یکی از افرادی که نامه ترامپ را اصلاح کرده، در حاشیه آن نوشت: دونالد بعد از کلاس بیا پیش من. اگر هرچه زودتر پیشرفت نکنی، نمی توانی در این درس قبول شوی.

این کاربر به ترامپ توصیه هایی کرده و در پایان به او نمره اف داده است.

به رئیس جمهوری آمریکا توصیه شده است که روی لغات کار کند. برای نمونه، او اقدام کیم جونگ اون برای آزادی افراد آمریکایی بازداشت شده در کره شمالی را زیبا توصیف کرده است. این یکی از مواردی است که از ترامپ خواسته شده بیشتر روی آن کار کند.

فردی که نامه ترامپ را تصحیح کرده، نوشته است: گروگان گرفتن کاری زیباست؟ تاکید می کنم. روی لغت ها کار کن.

ترامپ در بخش دیگری از نامه خود به کیم آورده است: از وقت، شکیبایی و تلاش شما بسیار قدردانی می کنیم.

بخشی از نامه نیز مورد انتقاد قرار گرفته است. یکی از کاربران شبکه های اجتماعی نوشته که این جمله بی ربط است و چرا باید نوشته می شد؟ این کاربر هم به ترامپ نمره دی داده است.
...................
پایان پیام/ ۲۱۸

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین