کد خبر: 179502224
تاریخ انتشار: یکشنبه 06 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » رضایتمندی بیمه شدگان در راس برنامه ها است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیر کل تامین اجتماعی کرمان:

با حضور مدیران کل و درمان تامین اجتماعی کرمان، دومین جلسه شورای هماهنگی تامین اجتماعی این استان تشکیل شد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، علی حسینی محمدآبادی مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمان در این جلسه ضمن آروزی قبولی طاعات و عبادات در ماه ضیافت الهی افزود : سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین سازمان بیمه ای کشور به بیش از 50 درصد جمعیت کشور خدمات ارائه می دهد .

حسینی با اشاره به نقش ویژه سازمان تامین اجتماعی در حوزه های اقتصادی ،اجتماعی و فرهنگی تصریح کرد: درشرایط امروزی با توجه به وضعیت اقتصادی کشور باید طوری حرکت کنیم که رضایت مندی مردم مد نظر قرار گیرد .

وی با بیان اینکه در سال جاری تکریم مراجعین و کرامت مردم به عنوان یک اولویت برای سازمان تامین اجتماعی برنامه ریزی شده، خاطر نشان کرد: آن چه که در حوزه IT اجام شده و یا در حال انجام است در راستای رضایت مندی شرکای اجتماعی است .

حسینی محمدآبادی در ادامه خاطر نشان کرد: نقش عملکردی سازمان تامین اجتماعی برای برخی از مسئولین ناشناخته است و در این زمینه باید تلاش بیشتری شود . 

مدیر کل تامین اجتماعی کرمان از رشد 5 درصدی افرایش بیمه شدگان در این استان خبر داد و گفت: هدف از تشکیل جلسات شورا را برقراری ارتباط پویا و همکاری های لازم در جهت اجرای دستورالعمل ها ضوابط ،طرح ها و پروژه های مشترک به منظور بازدهی مطلوب و همچنین تعامل مناسب با رویکرد پاسخگویی و ایجاد وحدت رویه و هم افزایی سازمانی عنوان کرد.

وی ضمن اشاره به برخی از عملکرد تامین اجتماعی در استان کرمان تصریح کرد:شیرینی خدمات تامین اجتماعی باید به کام مردم بنشیند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین