کد خبر: 179519622
تاریخ انتشار: یکشنبه 06 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » چاپ 365عنوان کتاب توسط انتشارات علمی و فرهنگی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

شرکت انتشارات علمی و فرهنگی (وابسته به سازمان تامین اجتماعی) در سال گذشته 365 عنوان کتاب، به تعبیری روزانه یک کتاب، در حوزه کودک و بزرگسال به چاپ رسانده است.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، از این تعداد کتاب، 90 عنوان در حوزه کودک، 110 عنوان چاپ اول و مابقی تجدید چاپ بوده است.
براین اساس، شرکت انتشارات علمی و فرهنگی در حوزه های مختلف از جمله؛ فلسفه، تاریخ، علوم اجتماعی، ارتباطات، دین، سینما، هنر، مدیریت، روانشناسی و ادبیات، کتاب تولید و چاپ می کند.
همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون، 120 عنوان کتاب چاپ شده، 250 عنوان کتاب کودک در جریان چاپ و 65 عنوان کتاب در حال چاپ توسط این انتشارات در جریان است. 150 عنوان کتاب بزرگسال نیز در دست چاپ و230 عنوان تا پایان سال، در دستور کار چاپ است.
گفتنی است، تولید 10دست گفتار در حوزه سینما و جامعه شناسی، ترجمه 30 کتاب انیمیشن به زبان فارسی و انگلیسی، برگزاری جشنواره بوی خاک، تجدید چاپ کتاب 15جلدی سیری در هنر ایران، برگزاری دوره های نشان دهخدا، تولید حدود 15 پرتره از شخصیت های فرهنگی و هنری، چاپ بالغ بر 20 عنوان کتاب در حوزه سینما و راه اندازی استودیو انیمیشن و داستان مصور(کمیک استریپ)، از جمله مهمترین فعالیت های شرکت انتشارات علمی و فرهنگی در سال گذشته بوده است.
لازم به ذکراست تمامی کتابهای چاپ شده شرکت انتشارات علمی و فرهنگی در سال 96، به انضمام معدود کتاب هایی که در سال جدید به چاپ رسیده است، در نمایشگاه بین المللی کتاب امسال عرضه شد.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین