کد خبر: 179667868
تاریخ انتشار: دوشنبه 07 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » مراجعه بیش از ٣ میلیون نفر به مراکز درمانی تامین اجتماعی خراسان رضوی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی گفت: تعداد سه میلیون و 100 هزار نفر در مراکز درمانی تابعه این استان در سال گذشته ویزیت شده اند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن، رشد ٨ درصدی را نشان می دهد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر حمید داستانی اظهار داشت: بالغ بر ٥٠ هزار نفر در بیمارستان های ملکی استان خراسان رضوی بستری شده اند که از این تعداد ٢٨هزار نفر تحت عمل جراحی قرار گرفته اند.
وی افزود: از مجموع این ویزیت ها، پزشکان عمومی با ٢ میلیون ویزیت، رشد ٧/١ درصدی، پزشکان متخصص با یک میلیون نفر مراجعه، رشد ٩/٢ درصدی و دندانپزشکان با بیش از ٢٢٠ هزار نفر مراجعه، رشد ١٣درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن را داشته اند.
دکترداستانی تعداد مراجعه به داروخانه های مراکز درمانی تابعه را بیش از دو میلیون و 500 هزار نفر اعلام کرد و گفت: طی این مدت، ٤٦ هزار مورد مراجعه به آزمایشگاه و ١٣٢ هزار مورد، مراجعه به رادیولوژی انجام شده است که از این تعداد می توان به ٤٤هزار مورد سونوگرافی اشاره کرد.
گفتنی است، مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی در حال حاضر با ٣ بیمارستان، ٥ پلی کلینیک و ١١مرکز درمانی، خدمات سلامتی مورد نیاز بیمه شدگان را فراهم می کند.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین