کد خبر: 179720098
تاریخ انتشار: دوشنبه 07 خرداد 1397
خانه » خبر گزاری ها » ابنا » در برابر ظلم و ستم علیه ایران خواهیم ایستاد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ حجت الاسلام سید علی فضل الله امام جمعه بیروت در مراسمی که توسط جمعیت امام علی (ع) در منطقه معروب برگزار شد، گفت: با چنین روحیه ای می توان وطنی عاری از فساد و مفسد و ضربه زننده به لقمه نام مردم و آینده کشور ساخت.

وی افزود: وطن ساخته نمی شود مگر با کسانی که دلشان به عشق و خیر به وطن و همه شهروندان می تپد. این افراد به هیچ وجه از امنیت و آینده و آزادی و عزت شهروندان و وطن برای رسیدن به مصالح خود نمی گذرند.

این روحانی لبنانی تصریح کرد: ما بر اساس این روحیه در کنار همه مظلومان به ویژه ملت مظلوم فلسطین در دفاع از حقوق خود و معاهده ای که در پرتو ضعف و به حاشیه کشیده شدن کشورهای عربی درصدد تبدیل رژیم صهیونیستی به قدرت برتر منطقه است، ایستاده ایم.

وی اظهار داشت: این مواضع به هیچ وجه منتی بر دیگران نیست بلکه اگر مساله فلسطین و قدس را نادیده بگیریم مطمئنا بسیاری از وطن ها و مقدسات سقوط خواهند کرد.

حجت الاسلام فضل الله ادامه داد: همچنین با این روحیه در برابر ظلمی که علیه ایران روا شده و شاهد افزایش تحریم ها علیه این کشور پس از عدم پابیندی دولت آمریکا به توافق هسته ای هستیم، خواهیم ایستاد.

وی تأکید کرد که ایران به بهانه ای تحت فشار و تحریم قرار گرفته است که سازمان انرژی هسته ای نسبت به آن واکنش نشان داده و معتقد است که ایران به توافق هسته ای کاملا پایبند بوده است.

امام جمعه بیروت خاطرنشان ساخت: ما در قبال حمایت از مظلوم و ایستادگی در برابر ظالم هیچ تفاوتی میان جهانیان قائل نیستیم و هر جا مظلوم باشد به حمایت از آن خواهیم پرداخت. ظلم از سوی هر جریان و طایفه ای که باشد حتی اگر توسط ما رخ دهد محکوم است.

وی ادامه داد: ما باید نسبت به همه کسانی که خداوند متعال مسئولیت آنها را به ما سپرده است، توجه ویژه ای داشته باشیم و به ویژه از اهتمام به ایتام و معلولان و کهنسالان و بیماران غافل نشویم.

فضل الله گفت: اجازه نمی دهیم برخی افراد و جریان ها در برابر خدمت رسانی به این افراد سنگ اندازی کرده و با سخنان غیرمسئولانه به هزاران یتیم و معلول و کهنسال و بیمار ضربه بزنند.

............

پایان پیام / 326

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین