کد خبر: 179906980
تاریخ انتشار: سه شنبه 08 خرداد 1397
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » معاونت فرهنگی-تبلیغی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

معاونت فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه الزهرا (س)،خانم شهرزادخرازی از برگزاری جلسه هم اندیشی مدیر، معاونین و کادر مدرسه علمیه الزهرا(س)همدان جهت برگزاری نشست ترویج فرهنگ نماز در آستانه ماه مبارک رمضان گزارش داد.

خانم خرازی در این باره گفت: ارتباط با مبلغان و دانش آموختگان یکی از مهم ترین موارد در پیشبرد اهداف تبلیغی حوزه های علمیه است. به همین دلیل تصمیم بر آن شد که در آستانه ی ماه مبارک رمضان نشست هم اندیشی ترویج نماز با حضور حداکثری مبلغان در مدرسه علمیه برگزار شود.

ایشان در ادامه افزود:جهت هماهنگی این نشست و برنامه ریزی جهت اجرای هرچه بهتر آن جلسه ای در روز سه شنبه 25/2/97 با حضور مدیریت محترم، معاونین و کادر مدرسه علمیه برگزار شد. این جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط مشاور محترم مدرسه آغاز شد و پس ازآن مدیریت مدرسه علمیه خانم افشین زاد به ایراد سخن پرداخت. خانم افشین زاد ضمن تشکر از تلاش کادر جهت برگزاری همایش مبلغان در هفته گذشته و عرض خدا وقت به همه دست اندرکاران، گفت: با توجه به شروع ماه مبارک و حجم گسترده فعالیت های تبلیغی در این ایام و درخواست ستاد اقامه نماز و استانداری جهت تشکیل جلسه ای با مبلغان، لازم است جلسه هم اندیشی ترویج نماز در مدرسه علمیه الزهرا(س) برگزار شود. ایشان از معاونین و کادر درخواست کردند کما فی السابق در اجرای هرچه بهتر این نشست تلاش کنند و با همکاری همه جانبه برنامه خوبی را تدارک ببینند.

خرازی ادامه داد: طبق اطلاع رسانی (تماس تلفنی و ارسال پیامک) معاون فرهنگی و مسئول تبلیغ و برنامه ریزی های انجام شده پیشین، از مبلغین دعوت به عمل آمدو تاکید گردید که در جلسه فردا حضور داشته باشند. و سخنرانان جلسه خانم صادقی، حجت الاسلام و المسلمین حسنی حلم و خانم دکتر دوروزی هستند.

خانم خرازی گفت:  رئوس فعالیت هایی که باید با همکاری عزیزان انجام شود مطرح و کارها تقسیم بندی شد. مجری، مسئول بخش نرم افزار، مسئول صوت و ... مشخص شدند و از همکاران درخواست شد جهت فضاسازی سالن اجتماعات همکاری های لازم را انجام دهند.

در پایان خانم پاینده مسئول تبلیغ مدرسه علمیه توضیحاتی در مورد برنامه فردا و نحوه اجرای آن ارائه کردند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین