کد خبر: 179925906
تاریخ انتشار: سه شنبه 08 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » کارفرمایان برای استفاده از طرح بخشودگی جرائم بیمه ای تا دهم تیر مهلت دارند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیر کل تامین اجتماعی کردستان:

مدیر کل تامین اجتماعی کردستان در نشستی با روساء و اعضای کانون انجمن های صنفی کارفرمایان استان کردستان، ضمن تشریح اجرای طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب اظهار داشت: کارفرمایان واجد شرایط تا دهم تیرسال جاری مهلت دارند درخواست خود را برای استفاده از مزایای بخشودگی جرائم بیمه ای به شعب تامین اجتماعی ارائه تا شعب نسبت به بررسی آنها اقدام کنند.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سید صلاح قریشی در این نشست گفت: تمامی کارفرمایانی که به این سازمان بدهی دارند می توانند دلایل بحران خود را که منجر به عدم پرداخت حق بیمه به این سازمان شده و به تایید وزارت صنعت، معدن، بازرگانی و یا فرمانداری ها و استانداری ها رسیده است را به شعب تامین اجتماعی ارائه کنند.
وی افزود: طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب شامل کارفرمایان کارگاههای معدنی، تولیدی، خدماتی و صنعتی و اشخاص حقیقی و حقوقی است.
قریشی عنوان کرد: کارفرمایانی که توان پرداخت یکجا بدهی را نداشته باشند می توانند با درخواست تقسیط و پرداخت بدهی های معوقه ظرف ١٨ ماه از بخشودگی معادل ٨٥ درصد، ظرف مدت ٢٤ ماه از بخشودگی معادل ٧٥ درصد، درصورت پرداخت بدهی های معوقه ظرف مدت ٣٠ ماه از بخشودگی معادل ٦٠ درصد و در صورت پرداخت بدهی های معوقه حداکثر ظرف مدت ٣٦ ماه از بخشودگی معادل ٥٠ درصد جرائم مربوطه برخوردار شوند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین