کد خبر: 180110979
تاریخ انتشار: چهارشنبه 09 خرداد 1397
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » معاونت فرهنگی-تبلیغی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

مسئولین حوزه علمیه خواهران فاطمیه سلام الله علیها قروه درجزین جهت ارتقای روحیه معنوی و تحصیلی طلاب، اقدام به برگزاری اردوی 6 روزه به قم و مشهد مقدس نمودند در این اردوی معنوی طلاب ضمن تشرف به زیارت حضرت امام رضا علیه السلام و حضرت معصومه سلام الله علیها از برکات معنوی این سفر بهرمند گردیدند.

به گزارش رابط خبری مدرسه علمیه فاطمیه (سلام الله علیها) قروه درجزین طلاب این مدرسه در سفر زیارتی به مشهد مقدس با تشکیل نشست های هم افزایی با موضوعات سبک زندگی رضوی به بالابردن بار معنوی این سفر افزودند.

معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه فاطمیه (سلام الله علیها) در مصاحبه با رابط خبری گفت: طلاب این مدرسه در نشست های گروهی طی سفر به پابوس ملکوتی امام رضا (علیه السلام) و شناخت آداب و سبک زندگی رضوی شرکت کردند و سوغات این سفر را بیش از پیش پربارتر کردند.

مژگان فضل الهی استفاده از تمامی فرصت ها برای بالابردن سطح اطلاعات طلاب را ضروری دانست و افزود: با نگاهی به جایگاه طلاب باید در موقعیت های مختلف تدابیری اندیشید و نشست های مفید و سازنده برگزار کرد.

در ادامه سفر زیارتی به مشهد مقدس به زیارت حضرت معصومه (سلام الله علیها) عازم شده و این امر موجب معرفت افزایی طلاب شد.ایشان افزود:ما در روایات داریم که زیارت قبر حضرت معصومه (سلام الله علیها) تاثیر زیادی درشفاعت برادر بزرگوارشان دارد.

در ادامه این سفر معنوی ازجلسات دعاو عبادت در مسجد مقدس جمکران و تجدید عهد با امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف بهرمند گردیدند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین