کد خبر: 180122396
تاریخ انتشار: چهارشنبه 09 خرداد 1397
خانه » خودرو » خودرو بانک » خودروی جایگزین در صورت خواب خودرو در تعمیرگاه بگیرید؛ خدمات جدید گروه بهمن
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از خودرو بانک:
در حدود دو سال پیش و با خصوصی‌سازی شرکت بهمن‌موتور تغییرات زیادی در گروه بهمن از جمله خط تولید و عرضه محصولات جدید و حتی در سطح خدمات پس از فروش ایجاد شد.
با این روند و با ورود برند هاوال بهمن سعی کرد تا خدمات پس از فروش خود را گسترده‌تر از قبل کند. گروه بهمن نگاه ویژه‌ای به قطعات یدکی داشته و مساحت بسیار بزرگی را در نظر گرفته تا قطعات یدکی زیادی را در این فضا انبار کند. قبل از ورود محصولات جدید از جمله هاوال، نیروهای گروه بهمن تحت کلاس‌های آموزشی خدمات پس از فروش قرار گرفتند و بطور مثال برای هاوال H2 حدود بهمن‌ماه سال گذشته آموزش دیده‌اند. همچنین حتی در شوروم‌های ساخته شده نیز بازنگری شده و در یک بازه زمانی تمامی شوروم‌های گرو‌ه بهمن به این استاندارد تبدیل می‌شوند. همچنین گروه بهمن سال گذشته سفارش بسیار بزرگی را برای قطعات از ژاپن و چین داشته و با شرایط جدید تحریم‌ها و محدودیت‌های بوجود آمده حتی تا یک سال آینده نیز مخصوصا برای محصولات ژاپنی مشکلی ندارند و تا یک سال آینده راه‌های جدیدی برای واردات قطعات بوجود خواهد آمد.
قطعات وارد شده توسط گروه بهمن با ارز دولتی بوده و هیچ افزایش قیمتی برای قطعات نداشته است. در‌ مورد توسعه نمایندگی‌ها تابحال و در هفته‌های گذشته ۱۵ نمایندگی به این شبکه اضافه شده‌اند و این روند رو به افزایش است.
محدوده تعهدات شرکت در مورد محصولات ارایه شده قانونا همانند دیگر شرکت‌های بزرگ دنیا ۱۰ ساله است و گروه بهمن حتی در حال حاضر قطعات میتسوبیشی پاژرو را هم در انبار دارد و سفارش تامین را نیز دارد. لذا هیچ نگرانی در مورد خدمات پس از فروش خودروهای فروخته شده توسط گروه بهمن از جمله بسترن B30 و یا بسترن B50f نیست. حتی گروه بهمن اخیرا یک سفارش بزرگ را برای واردات قطعات دارد تا انبار خود را تکمیل‌تر کند. تاکنون حدود ۵۲۰۰ بسترن B50f تولید شده که هنوز بیش از ۲۱۰۰ دستگاه آن هنوز در شرایط گارانتی است.
در حال حاضر گروه بهمن با همکاری شرکت ماهکس وظیفه توضیع قطعات به نمایندگی‌ها را انجام می‌دهد که با سرعت بالا بتواند قطعات درخواستی نمایندگی‌ها را به نمایندگی‌ها برساند.

خدمات جدید گروه بهمن

خدمات جدید گروه بهمن


خدمات جدید گروه بهمن

خدمات جدید گروه بهمن

حتی در شرایط کنونی و محدودیت‌های بوجود آمده هیچ تغییری با مشارکت مزدا ایجاد نشده و کماکان در تولید مزداهای کنونی و خودروهای جدید روند همکاری ادامه دارد.
یکی از خدمات جدیدی که گروه بهمن ایجاد کرده، “Mobile Service” است که در هر ۲۴ ساعت روز می‌توانید برای انجام خدمات به این سرویس تماس بگیرید و در‌ محل خود خدماتی چون سرویس‌های دوره‌ای را دریافت کنید.
از دیگر خدمات جدید گروه بهمن “Service Loaner” است که به هر دلیلی خودرویی که بیش از دو روز در مرکز خدمات بماند، یک خودروی جایگزین از همان مدل به مشتری داده می‌شود تا در این دو روز (یا بیشتر) خودرو دست مشتری باشد.

سرویس در محل محصولات بهمن

سرویس در محل محصولات بهمن

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین