کد خبر: 18030196
تاریخ انتشار: جمعه 22 آبان 1394
خانه » سایت های خبری » نور نیوز » جنتی:`بشار اسد` نباشد افراطیون شرایط لیبی را برای سوریه رقم می زنند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

وزیر ارشاد با تاکید بر لزوم حفظ بشار اسد در منصب ریاست جمهوری سوریه گفت: بشار اسد باید در راس کار حضور داشته باشد، چون اگر وی نباشد نیروهای افراطی شرایطی همانند لیبی را رقم می زنند و به تجزیه این کشور می پردازند.

به گزارش چی 24 به نقل از نور نیوز:
به گزارش نورنیوز؛ علی جنتی صبح امروز در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران با اشاره به پیروزی‌های اخیر نیروهای مقاومت در کشور سوریه اظهار داشت: در روزهای اخیر شاهد موفقیت‌های نیروهای مقاومت در سوریه بودیم که امیدوار هستیم در نهایت محور مقاومت به پیروزی برسد و گروه‌های تکفیری نابود شوند و ریشه آن‌ها کنده شود.

وزیر ارشاد با تأکید بر لزوم حفظ بشار اسد در منصب ریاست جمهوری سوریه افزود: بشار اسد باید در رأس کار حضور داشته باشد چون اگر وی نباشد نیروهای افراطی شرایطی همانند لیبی را رقم می‌زنند و به تجزیه این کشور می‌پردازند.

جنتی با اشاره به اقدامات فرهنگی صورت گرفته در استان قم گفت: مجموعه شهید آوینی که بزرگ‌ترین مجموعه تئاتر استان قم است تا بهمن ماه امسال افتتاح می‌شود.

وی با تأکید بر لزوم توسعه و تکمیل پروژه‌های فرهنگی در استان قم  افزود: تالار مرکزی شهر قم پروژه ملی وزارت ارشاد است که  تلاش می‌کنیم با تدبیر منابع مالی کار بهره برداری آن انجام شود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین