کد خبر: 180385764
تاریخ انتشار: جمعه 11 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » کارفرمایان خوش حساب فرصت بهره مندی از بخشودگی جرایم را ازدست ندهند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: تاریخ بهره مندی از بخشنامه بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب تا 10 تیرماه امسال است.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ،مسعود علیاری با بیان اینکه بخشنامه مذکور به همه واحدهای اجرایی این سازمان ابلاغ شده است، اظهار کرد: با توجه به نام‌گذاری سال ٩٧ به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری و در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، همچنین به منظور مساعدت با کارفرمایان خوش‌حساب ، تاریخ اجرای این بخشنامه از تاریخ صدور به مدت ٢ ماه لغایت 10 تیرماه امسال است.
مدیرکل تامین اجتماعی زنجان گفت: با بیان اینکه سال گذشته 1211 کارگاه دراین استان مشمول قانون بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش‌حساب شد. از این میزان بدهی 89 هزارو890 میلیارد ریال مشمول بخشیدگی و مابقی تقسیط شد، ادامه داد: کارفرمایان واحدهای مشمول، در صورتی که جرایم متعلقه آن‌ها مربوط به قبل از تاریخ 29 اسفند سال 95 باشد، چنانچه حداکثر تا دو ماه از تاریخ صدور این بخشنامه در مورد پرداخت و یا تقسیط اصل بدهی قطعی شده براساس مدارک و مستندات با سازمان تأمین‌اجتماعی توافق کنند، از بخشودگی جرایم متعلقه موضوع «آئین‌نامه اجرایی ماده ١٣ قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تأمین نیازهای کشورو بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های مربوط» برخوردار خواهند شد.
وی افزود: به منظور حداکثر مساعدت با کارفرمایان بدهکار که در دوره اجرای بخشنامه‌های قبلی علی‌رغم ارائه درخواست، از پرداخت تمام یا بخشی از بدهی خود خودداری کرده‌اند، در صورت ارائه درخواست مجدد، با رعایت ضوابط مربوط مشمول استفاده از تسهیلات این بخشودگی خواهند بود.
علیاری درادامه گفت: آن دسته از کارگاه‌های مشمول که بعد از تاریخ 29 اسفند 95 به علت بروز یکی از موضوعات دلایل ابرازی، مشمول آئین‌نامه اجرایی ماده ١٣ قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تأمین نیازهای کشور و بخشنامه ها و دستورالعمل‌های مربوط شده‌اند، تا سه ماه بعد از وقوع دلایل مزبور مهلت دارند که مدارک خود را به سازمان ارائه دهند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین