کد خبر: 180467107
تاریخ انتشار: جمعه 11 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » کارگزاری تامین اجتماعی در شهر جهرم افتتاح شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی؛

با حضور نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل تامین اجتماعی فارس ، کارگزاری رسمی تامین اجتماعی این شهرستان افتتاح و آغاز بکار کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، مدیر کل تامین اجتماعی فارس در آیین افتتاح این کارگزاری گفت: ٢ میلیون و ١٢٠هزار نفر از جمعیت استان که ٤٤درصد جامعه آماری فارس را تشکیل می دهند تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند و از خدمات آن بهره می برند.

عبدالکریم نباتی با اشاره به هزینه تعهدات بلند مدت تامین اجتماعی بیان داشت : یکی از خدمات تامین اجتماعی پرداخت مستمری است که در این راستا ماهانه ٢٠٠میلیارد تومان به ٢٠٠هزار نفر از بازنشستگان ، ازکارافتادگان وبازماندگان تامین اجتماعی این استان پرداخت می شود .
وی گفت : در راستای افزایش سطح دسترسی به خدمات تامین اجتماعی و همچنین رضایتمندی بیشتر جمعیت ٨٥هزار نفری تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در جهرم ، این کارگزاری افتتاح و آماده خدمتگزاری به مردم منطقه است .
نباتی در پایان سخنان خود افزود: کارگزاری های تامین اجتماعی به منظور برون سپاری بخشی از فعالیت های شعب اجرایی سازمان ، همچون صدوربرگ  پرداخت حق بیمه به بانک عامل، چاپ ،تعویض و صدوردفاتر درمانی ، تامین اعتبار دفاتر درمانی، پلاک برداری وشناسایی کارگاههای جدید،  پیگیری و وصول  ماده ٦٦ قانون تامین اجتماعی، ابلاغ برگه های مطالباتی ، ثبت اطلاعات افراد تبعی،انجام بخشی ازفرآیند تشکیل پرونده مطالباتی کارگاه  ها، بازاریابی از بیمه مشاغل آزاد واختیاری راه اندازی شده است و ٣٠هزار بیمه شده اصلی تامین اجتماعی شهرستان جهرم می توانند از این خدمات بهره مندگردند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین