کد خبر: 180582755
تاریخ انتشار: جمعه 11 خرداد 1397
خانه » خبر گزاری ها » ابنا » آمریکا قطعنامه ای در حمایت از فلسطین را وتو کرد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ آمریکا در ادامه حمایت های خود از رژیم صهیونیستی، قطعنامه پیشنهادی کویت در حمایت از ملت فلسطین را وتو کرد.

نماینده کویت پس از وتوی این قطعنامه توسط آمریکا گفت: پیامی که این شورا امروز فرستاد این است که یک قدرت اشغالگر از قوانین بین المللی مستثنی شده است.

"ناصر العتیبی" نماینده دائم کویت در سازمان ملل متحد پس از اینکه آمریکا قطعنامه پیشنهادی این کشور را در حمایت از ملت فلسطین، در شورای امنیت وتو کرد، افزود: ناتوانی شورای امنیت در انجام مسئولیت هایش اوضاع را در سرزمین های اشغالی بحرانی تر می کند.

"واسیلی نبنزیا" نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد در یک نشست خبری گفت که پیش نویس کویت از مدت ها پیش به شورای امنیت سازمان ملل ارائه شده بود.

وی افزود: زمان پایان دادن به اشغالگری اسرائیل و حل و فصل نزاع با فلسطنییان به پایان رسیده است و ما به شدت از راه حل دو دولتی حمایت می کنیم.

بیش از یک ماه است که فلسطینیان در اعتراض به تصمیم ‌های آمریکا در شناسایی قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی دست به تظاهرات زده و بر حق خود در بازگشت به سرزمین‌ خود بر اساس قطعنامه‌های شورای امنیت تأکید می ‌کنند.

...............
پایان پیام/ 268

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین