کد خبر: 180661334
تاریخ انتشار: شنبه 12 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » استقرار درمانگاه سیار تامین اجتماعی در مرقد امام خمینی (ره)
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

همزمان با سالروز ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی، درمانگاه سیار تامین اجتماعی در حرم مطهر امام خمینی(ره) مستقر می شود و مراکز درمانی تابعه اطراف حرم مطهر به منظور امدادرسانی و خدمات دهی رایگان به زائران در تاریخ های چهاردهم و پانزدهم خردادماه، به صورت آماده باش قرار می گیرند.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، این سازمان همانند سال های گذشته برای این ایام، خدمات ویژه‌ای از جمله؛ دو عدد چادر صحرایی، یک دستگاه آمبولانس و درمانگاه سیار با تجهیزات کامل برای بیماران پیش بینی کرده است.
همچنین باند هلی کوپتر بیمارستان تامین اجتماعی فیاض بخش برای ارائه کمک‌های امداد هوایی به زائران حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در حالت آماده باش کامل است.
مدیر کل درمان تامین اجتماعی تهران در این خصوص، با تاکید بر اینکه قیام خونین ١٥ خرداد، نقطه عطف و سرآغاز شکوفایی انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: وظیفه داریم با تمام توان و ظرفیت در جهت تبیین دستاوردهای انقلاب گام برداریم.
دکتربابک عدلی با بیان اینکه خدمات درمانی و دارویی مورد نیاز بیماران در این ایام، به صورت رایگان ارائه خواهد شد، تصریح کرد: درمانگاه سیار مستقر در حرم مطهر، دارای دو پزشک، یک پرستار، یک بهیار و یک تکنیسین‌ دارویی است.
وی افزود: بیماران در صورت نیاز به خدمات درمانی گسترده تر از طریق آمبولانس های مرکز اورژانس ١١٥ مستقر در حرم مطهر، به نزدیکترین مراکز درمانی ارجاع داده می شوند.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین