کد خبر: 180677923
تاریخ انتشار: شنبه 12 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » بیش از 4میلیون بار مراجعه به مراکز درمانی تامین اجتماعی استان مرکزی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
طی سال گذشته انجام شد؛

مدیر درمان تامین اجتماعی مرکزی گفت: در سال گذشته بالغ بر چهار میلیون و ٥٥٠ هزار بار مراجعه به مراکز درمانی تابعه این استان انجام شد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن، 6.5 درصد رشد داشته ایم.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر ثریا پازوکی در نشست هم اندیشی اعضاء کمیته بیمه و درمان تشکیلات خانه کارگر و کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهرستان اراک اظهار داشت: وحدت و تعاون بین حوزه درمان و شرکای اجتماعی این استان، منجر به بهبود کیفیت خدمات و افزایش رضایتمندی جامعه بیمه شدگان شده است.
وی در جهت تعامل بیشتر با کانونها و ایجاد فرهنگ بهینه گفت: در راستای فرهنگ سازی استفاده از دارو و برنامه های تغذیه ای مناسب برای بازنشستگان، آماده همکاری و برگزاری کلاس های آموزشی هستیم.
دکتر پازوکی افزود: بیمارستان تامین اجتماعی امام خمینی(ره) اراک با انجام ١٣٠٠عمل جراحی، پذیرای بیش از ٣٠هزار مراجعه کننده در واحدهای سرپایی و پاراکلینیکی در طول یک ماه است و با داشتن تجهیزات و دستگاه های مدرن بعنوان یکی از مراکز بیمارستانی پیشرفته این استان مطرح است.
وی با بیان اینکه مدیریت درمان تأمین اجتماعی مرکزی در ارزیابی انجام شده از سوی معاونت امور اقتصادی استانداری از دستگاه های اجرایی این استان، در اجرای ماده ٦ قانون حمایت از مصرف کنندگان، موفق به کسب رتبه «سطح یک» شده است، اظهار امیدواری کرد تا در سال جاری اقدامات و عملکرد بهتری در حوزه حقوق مصرف کنندگان داشته باشیم و بتوانیم سطح کیفی خدمات را ارتقاء دهیم.
دکتر پازوکی اظهار داشت: توجه به خواسته ها و نیازهای بیماران و بیمه شدگان اولویت اصلی این مدیریت است و امیدواریم با مساعدت و همکاری شرکای اجتماعی، رضایتمندی بالای مراجعان را در پیش داشته باشیم.
رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهرستان اراک نیز در این نشست گفت: فعالیت های انجام شده در مراکز درمانی تامین اجتماعی تابعه استان مرکزی، در جهت تجهیز و هتلینگ بیمارستانی قابل مقایسه با ١٠سال گذشته نیست و اقدامات قابل توجهی از سوی این حوزه انجام  شده است.
مجتبی بیغشی افزود: کانون بازنشستگان شهر اراک در حین پیگیری مطالبات و خواسته های بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی، همواره همکاری خوبی با مجموعه مدیریت این استان داشته است.
مسئول کمیته بیمه و درمان خانه کارگر اراک نیز با ابراز رضایتمندی جامعه کارگر و اعضاء خانواده های آنان از خدمات مطلوب مراکز درمانی تابعه تأمین اجتماعی در استان مرکزی گفت: شاهد رضایتمندی مردم از کیفیت خدمات درمانی در این استان هستیم و عملکرد شایسته سازمان تأمین اجتماعی در حوزه درمان را قابل تقدیر می دانیم.
حسین بیات افزود: با توجه به صنعتی بودن استان مرکزی و افزایش تعداد بیمه شدگان تأمین اجتماعی، انتظار توسعه مراکز درمانی در نقاط مختلف شهر اراک را داریم.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین