کد خبر: 180712114
تاریخ انتشار: شنبه 12 خرداد 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » انسجام و همدلی همکاران بازنشسته، الگویی مطلوب برای تداوم فعالیتهای سازمانی است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی:

گردهمایی سالانه همکاران بازنشسته تامین اجتماعی استان آذربایجانشرقی با حضور معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی و رئیس کانون همکاران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی برگزار شد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، رحیم اردلان، معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی در این گردهمایی، انسجام و همدلی همکاران بازنشسته سازمان را الگویی مطلوب برای فعالیتهای سازمانی دانست و اذعان داشت : مراسم و جلسات هم اندیشی در راستای ارائه خدمات فرهنگی و رفاهی برای افراد تحت پوشش و عملیاتی نمودن آن بسیار مؤثر و ارزنده است و کانون بازنشستگان کارکنان تأمین اجتماعی استان آذربایجانشرقی الگوی خوبی برای سایر استانها در جهت تأمین برنامه های رفاهی است.

وی با تأکید بر تداوم برنامه های رفاهی به همکاران بازنشسته مشابه کارکنان شاغل، افزود: خدمات بیمه تکمیلی درمان، طرح کرامت رضوی و برگزاری المپیادهای ورزشی بازنشستگان از جمله اقدامات اخیر سازمان در حوزه فرهنگی و رفاهی است که مورد استقبال جامعه همکار بازنشستگی قرار گرفته است.
محمد جعفری، رییس کانون همکاران بازنشسته و مستمری بگیر تأمین اجتماعی نیز در این مراسم با تأکید بر اینکه مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی، از اقشار زحمتکش و مولد جامعه هستند، اذعان داشت : بازنشستگان نقش بسزایی در پیشرفت کشور داشته و دارند و باید از حقوق شهروندی یکسان با سایر افراد جامعه برخوردار باشند.

 جعفری با تأکید بر اینکه همکاران بازنشسته دلسوزانه چالشها و مشکلات سازمان را پیگیری می کنند، ارتقای معیشت زندگی و حفظ سطح درآمدی آنان در زمان بازنشستگی را به عنوان یکی از مطالبات به حق جامعه بازنشستگی دانست و تصریح کرد: تکریم سالمندان و بازنشستگان و احترام به آنان به عنوان پیشکسوتان جامعه لازم و ضروری است.
در ابتدای این گردهمایی مهدی علمدوست، رییس هیأت مدیره کانون بازنشستگان همکار تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کانون در طی سال اخیر، هدف از  گردهمایی سالانه را تبلور وحدت و همدلی همکاران بازنشسته و ایجاد فضای شاد و بانشاط برای آنان دانست و افزود همکاران بازنشسته به عنوان گنجینه های تجربه، خواهند توانست سازمان را در پیشبرد اهداف متعالی خود که همانا توسعه و تعمیم عدالت اجتماعی بین آحاد جامعه است همراهی نمایند.
در این مراسم، کانون بازنشستگان همکار تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی با اهدای لوحی از زحمات معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی، رییس کانون همکاران بازنشسته و مستمری بگیر تأمین اجتماعی کشور، مدیر کل و مدیر درمان تأمین اجتماعی استان و نفرات برتر المپیاد ورزشی بازنشستگان تجلیل نمود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین